Mel Gibson jako zlý Santa. Nový vánoční film letos opepří svátky

Mel Gibson jako zlý Santa. Nový vánoční film letos opepří svátky
Mel Gibson jako zlý Santa. Nový vánoční film letos opepří svátky Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Mel Gibson s hustými vousy v roli hulvátského Santy: to sice zní jako fajn komedie, nový film „Fatman“ má ale spíše akční akcenty. Santu zde ohrožuje nespokojený „zákazník“, který na něj poslal nájemného vraha.

Pozor: Tentokrát nevhodný pro děti

Jinak než na drtivou většinu vánočních filmů, byste na tento snímek neměli jít do kina s dětmi. Obvykle super miloučký Santa se zde ukáže vulgárně a neortodoxně. Jak všichni víme, Santa Claus obvykle hodným dětem dává dokonalý dárek, zlým dětem jen kus uhlí.

To se ale nelíbí zanedbanému a rozmazlenému dvanáctiletému děcku. Tento chlapec doma najde o Štědrém večeru pouze malý kus uhlí. Rozhořčen tímto „dárkem“ pošle na Santu nájemného vraha (Walton Goggins), který ho má hezky rychle usmrtit. Jenže Santa v podání Mela Gibsona se jen tak nedá.

Akční černá komedie se zábavným dějem

Fatman bude určitě temná akční komedie se zajímavým dějem a několika neočekávanými obraty. Již během prvního oznámení projektu byla řeč o „filmu s černým humorem, který bude šílený a trochu přehnaný“.

Režii i scénář převzali bratři Esholm a Ian Nelms. Mimo Gibsona a Gogginse by se ve filmu měli objevit Marianne Jean-Baptiste, Shaun Benson a Paulino Nunes.

Aktuální termín premiéry je prozatím plánován na 3. prosince.