Jiří Herman z Ulice se dostává do rvaček a nemá štěstí v lásce

Jiří Herman z Ulice se dostává do rvaček a nemá štěstí v lásce
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Jan Holík je už několik let součástí seriálu Ulice jakožto holohlavý a nekompromisní major Jiří Herman, který zatím nemá vlastní rodinu, ale tráví hodně času s Marečkovými. Prošel si řadou neúspěšných vztahů i rvačkami vyvolanými žárlivostí.

Detektiv vyšetřující podezřelou smrt

Jan Holík (42) vstoupil do seriálu Ulice jako policejní vyšetřovatel Jiří Herman po boku majora Petera Kadlece, když bylo třeba vyřešit náhlou smrt Kláry Peškové. Od té doby ušel precizní a sebevědomý kapitán dlouhou cestu a dotáhl to sám až na majora. Mezitím se propletl plejádou milostných zklamání i rvaček, které díky výcviku zdárně vyhrával.

Pravou lásku dosud nenašel, třebaže k tomu měl několikrát slušně nakročeno. Zatím nejdelší čas strávil s Dagmar Stránskou, s níž dokonce plánoval společné bydlení. Jejich vztah byl ale trnem v oku Tonymu, bývalému manželovi Digi, který se cítil odstrčený.

Jirka se pere často, jeho představitel už tolik ne

Mezi Jirkou a Tonym tenkrát došlo dokonce na rvačku přímo na chodníku v ulici. Při natáčení dramatické scény pomáhal oběma hercům zkušený kaskadér. Kolegu Ondřeje Volejníka poslal Jan Holík k zemi celkem devětkrát během jediného natáčecího odpoledne, kdy navíc oba museli čelit silnému mrazu a nepříznivému počasí.

Udržet silného chlapíka na zemi nebyl dle Holíkových slov žádný med. On sám rvačky rozhodně nevyhledává, takové řešení vnímá spíše jako nejzazší možnost, když už jiná nezbývá. Byl by schopný porvat se kvůli své ženě nebo urážce na cti, ale jak říká, není žádný bitkař.

Všechny jeho lásky…

Po rozchodu s Digi hledal Jirka štěstí v lásce u masérky Natálie, která se ale zamilovala do jejich společného kamaráda Kryštofa Marečka. Pšenka Jirkovi nevykvetla ani u servírky Šárky, s níž strávil jediný příjemný večer a zakončil ho polibkem.

Zadaná Šárka ve chvíli zmatku a nejistoty následně ukončila dlouhodobý vztah s Martinem Maléřem.

Ten jejímu rozhodnutí ani za mák nerozuměl, tedy do chvíle, než se o polibku s Hermanem dozvěděl. V hospodě pak následovala další scéna pro Jirku tak typická – potyčka s žárlivým a výbušným chlapem. Pohotový policista naštěstí neměl problém Martina zpacifikovat zkušeným chvatem.

Laškuje s vdanou ženou?

Po hrstce neúspěšných vztahů se tak zdá, že jedinou ženskou jistotou v Jirkově životě je jeho – dnes už bývalá – policejní parťačka a kamarádka Karla. Té dokonce pomohl při porodu syna Karlíka, když nikdo jiný nebyl po ruce. Karla a Jirka spolu strávili hodně času v době, kdy byl její manžel Kryštof uklizený na ropné plošině. Jirka tehdy hlavně pomáhal s péčí o rodinu. Třeba tím, že Karlina staršího synka Vojtu provázel na hodiny fotbalu.

Ačkoli se tedy ve skutečnosti bavili především o praktických věcech či policejní práci a nic intimního mezi nimi neproběhlo, řada hloupých náhod přispěla k tomu, že Kryštofova matka Věrka začala Karlu obviňovat z nevěry. Toto podezření se Jirkovi a Karle podařilo rozehnat – snad definitivně. Uvidíme, co mu Ulice přinese dál.

 

Zdroje: