Seriálový závěr Jak jsem poznal vaši matku natočili už před 15 lety. Co dnes dělají děti Teda Mosbyho

Seriálový závěr Jak jsem poznal vaši matku natočili už před 15 lety. Co dnes dělají děti Teda Mosbyho
Seriálový závěr Jak jsem poznal vaši matku natočili už před 15 lety. Co dnes dělají děti Teda Mosbyho Další fotografie v galerii >
Foto: s_bukley / Shutterstock.com
Důležitou součástí známého seriálu Jak jsem poznal vaši matku jsou děti hlavního hrdiny Teda Mosbyho. Celých devět let, kdy se seriál natáčel, však jejich představitelé zůstali stejní. Všechny reakce, včetně závěru totiž natočili již v roce 2005. Podívejte se, jak žijí dnes.

Známému seriálu se představitelé Tedových dětí sice věnovali jen jeden rok, jeho nedílnou součástí však byli až do konce. A tak jsme je i v deváté sérii v roce 2014 sledovali o devět let mladší, než ve skutečnosti byli. Od té doby se leccos změnilo, a to i život herců Davida Henrieho a Lyndsy Fonsecy. Už jim je přes 30 let, ale oba se i po 15 letech stále věnují herectví.

David Henrie

Před rolí v seriálu se David objevil v pár malých rolích. Nejvíce se však proslavil až později jako Justin Russo v Disney seriálu Kouzelníci z Waverly (2007), kde si zahrál bratra Seleny Gomez. Seriál se natáčel až do roku 2011. Poté se objevil i v několika filmech, jako například Machři 2 (2013), Policajt ze sámošky 2 (2015) nebo Little Boy (2015). Jeho posledním filmem je letošní novinka This is the Year, kterou produkuje Selena Gomez.

David se také v roce 2017 oženil s Marií Cahill. Nyní společně vychovávají dceru Piu a očekávají druhé dítě, chlapečka.

Lyndsy Fonseca

Před seriálem měla Lyndsy s herectvím již zkušenost. Už ve svých 14 letech totiž hrála v seriálu Mladí a neklidní. Poté se objevila ještě v seriálu Malcolm v nesnázích (2004) a Bostonská střední (2004).

Po Jak jsem poznal vaši matku se znovu vrátila k Mladí a neklidní. Poté přišla ještě řada rolí. Její kariéru ale nastartoval především akční film Kick-Ass (2010). Naposledy jste ji mohli vidět v seriálu V plamenech (2020).

Kromě herectví je jejím velkým koníčkem také tanec a pravidelně navštěvuje taneční lekce.

Lyndsy už má za sebou dvě svatby. Jejím prvním manželem byl herec Matthew Smiley, se kterým byla čtyři roky. Když ale potkala dalšího herce Noaha Beana, se Smileym se rozvedla a po pár letech přišla druhá svatba. A nejspíš to byla dobrá volba, protože nyní s druhým manželem žije už čtyři roky a společně vychovávají dvouletou dceru Gretu Liliu.