Drbárna ze ZOO: Tajemný Kamilův modrý notes je pro Charlieho velkým lákadlem

Drbárna ze ZOO: Tajemný Kamilův modrý notes je pro Charlieho velkým lákadlem
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Petr už chodí k Viky do bytu jako domů. Jednou potřebuje mouku, jindy přinese nákup. Když Filip jednou ráno zapomene doma fotky a vrátí se z práce, najde Viky a Petra s talířem plným palačinek. Filip má pocit, že Petr je u nich doma stále častěji.

Viky už nemůže přehlížet, že je Filip stále zachmuřenější, a přestože nic neříká, je jí jasné, proč tomu tak je. Za vším je Petr, který se chová, jako by byli nejlepší přátelé. Když si Viky postěžuje Markovi, ten jí poradí, že by měla Petra a Ester pozvat na večeři, aby bylo zjevné, že je bere jako pár. Marek také ví, jak špatná kuchařka Viky je, takže se nabídl, že o jídlo se postará.

Problém nastane v okamžiku, kdy přijde Petr bez Ester, která je unavená z dítěte a upřednostnila spánek. Viky je z toho trochu zděšená, protože večeře, která měla Filipa uklidnit, se začíná měnit v dýchánek se dvěma muži. Zase všechno musí zachraňovat Marek na poslední chvíli. Přivádí na večeři Terezu, aby trochu odlehčili atmosféru.

Situace s Petrem se ale nijak nemění a stále se u Viky objevuje ve dveřích, jako by sám něco hledal. Možná ani neví co. Viky už došla trpělivost a upozornila ho, že jí nepřijde správné, aby si hráli na nejlepší kamarády, protože to nejsou a ona nezapomněla, co jí provedl. Chce s ním vycházet kvůli synovi, ale nic víc.

Sid už zase Julii otravuje svou aktivitou

Nudící se Sid napadlo, že by mohla vypátrat bývalého muže Julie, aby ji mohla uklidnit, že nebezpečný psychopat je daleko a ona by se neměla bát navázat nový vztah. Už není žádným tajemstvím, že se do ní zakoukal mladý průvodce Jarda.

Adam nabídl Sid v pátrání pomoc, pokud to Julii řekne. To se však nestalo. Když to Adam v kantýně zmínil před Julií, ta se na Sid už pěkně naštvala. Nic o jejím životě neví a pořád se jí do všeho plete.

Deníček Kamila 

Poskok od Kamila přišel Charlieho varovat, aby si svou nastrčenou chůvu Petru odvolal, než to Kamilovi dojde a Petra to schytá. Charlie si nemyslí, že by byl Kamil tak chytrý.

Nakonec z poskoka vypadne, že jediná možnost, jak by mohli Kamila doběhnout, je získání jeho zápisníku. Tam si údajně píše úplně všechno, od nákupu drog až po poznámky o tom, koho nechal zmlátit. Charlie a Břéťa ani nechtějí věřit, že by si někdo takové kompromitující informace zapisoval. Ale nakonec se shodli, že Kamil není zrovna moc chytrý.

Zápisník si Kamil schovává doma v trezoru, a tak je jasné, že musí vzniknout plán, jak se do trezoru dostat.

Zdroje článku: