Avengers: Endgame: Tvůrci série Avengers se pustí do nového projektu. Tentokrát půjde o remake Hercula
83%
Foto: www.shutterstock.com

Avengers: Endgame: Tvůrci série Avengers se pustí do nového projektu. Tentokrát půjde o remake Hercula

Avengers: Endgame: Tvůrci série Avengers se pustí do nového projektu. Tentokrát půjde o remake Hercula Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Tak na výsledek této spolupráce jsme skutečně zvědaví! Tým, který pomáhal vytvářet veleúspěšné série Avengers, se rozhodnul, že oživí dávný příběh o Herculovi.


Předchozí neúspěchy filmu o bájném hrdinovi

Možná jste zaznamenali předchůdce snahy o kasovní trhák v podobě nesmrtelné legendy o Herkulovi. Snímek Hercules z roku 2014, ve kterém se jako hlavní hrdina objevil Dwayne Johnson, u kritiků, ani u diváků neuspěl. A podobně na tom byl i film Herkules: Zrození legendy, také z roku 2014, ve které se jako hlavní představitel prezentoval Kellan Lutz. Dva Herkulové už tak u diváků i kritiků totálně vyhořeli. „Je třeba to změnit,“ řekli si tvůrci oblíbených Avengers.

Projekt je na svém začátku

Zatím bylo společností Disney pouze oznámeno, že se remake jedné z nejznámějších bájí připravuje. Scénář bude mít na starost Dave Callaham, který už napsal Godzillu nebo Zombieland: Rána jistoty.

Nevíme ani, kdo bude v projektu obsazen do role hlavního hrdiny. Ale asi by nikoho nepřekvapilo, kdyby se tvůrci filmu rozhodli obsadit Chrise Hemswortha, Chrise Evanse, nebo Chrise Pratta. Jeden z těchto slavných světových Kryštofů to s největší pravděpodobností skutečně bude.

Necháme se překvapit, jak se bude projekt dále vyvíjet.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Novinky

<< Předchozí článek Další článek >>