Nejbizarnější románky Samanthy Jones v seriálu Sex ve městě
Foto: www.shutterstock.com

Nejbizarnější románky Samanthy Jones v seriálu Sex ve městě

Bez Samanthy by to nebyl ten pravý Sex ve městě. Ve svém náručí měla opravdu mnoho mužů. Je libo trpaslíka, instruktora jógy v celibátu, nebo chlápka s příšernou chutí spermatu?

Nejbizarnější románky Samanthy Jones v seriálu Sex ve městě Další fotografie v galerii >

Instruktor Siddhartha

Tohoto muže si Samantha našla na hodinách jógy, kterou on předcvičoval. Ačkoli mezi nimi byla vzájemná přitažlivost, Sid jí od začátku říkal, že jeho vztahy nejsou fyzické a že žije v celibátu. To byla pro Samanthu výzva, kterou se ji ale nepodařilo splnit. 

Právník Harrison 

Přes den právník, v noci Christian Grey. Diváci si mysleli, že Samanthu jen tak něco nevyděsí, opak je však pravdou. Ve dne vcelku nudný, ale hodný Harrison se v noci měnil na maniaka.

Čtěte také: Co vše má Kim Cattrall společného se Samanthou ze Sexu ve městě? Role Samanthy sexy herečce zničila manželství

Mladý klučina Sam Jones

Pravděpodobně jeden z největších bizárů, tedy když Samantha Jones připravila o panictví mladého kluka Sama Jonese, protože jí touhle náhodou chtěl vesmír něco naznačit.

Povyražení jménem Adam Ball

Samantha se nikdy netajila tím, že ráda orálně uspokojuje své partnery. V případě Adama se ale dočkala celkem nechutného zakončení, kdy ani den poté nemohla jen tak vypít sklenici vody. Adamova "šťáva" totiž nebyla úplně to pravé.

Čtěte také: Jak dnes vypadá pan Božský ze Sexu ve městě? Holohlavý, s kily navíc a zarostlou tváří je k nepoznání

Malířka María

S Maríou se poznali na jedné výstavě a později jí Samantha navštívila v ateliéru. No, Sam vždy říkala, že chce zkusit všechno, tak si zkusila i lesbický vztah. Po čase se ale z Maríou rozešla, nudila se a mluvit o svých pocitech apod. jí vyloženě otravovalo.

Trpaslík Jeff

Když si přisedl za Samanthou na bar, vypadal charismaticky a šarmantně. Pak ale skočil dolů z barové stoličky a Sam poněkud polekalo, že je o hlavu menší než ona. Ukázalo se ale, že má Jeff jiné přednosti.

Čtěte také: Unikl scénář Sexu ve městě 3. Jednu ze čtyř kamarádek málem vyšachovali a Pana Božského scénáristé dokonce "zabili"

Farmář Luke

Sam se vydává na návštěvu za Carrie na venkov, kde potkává Luka. Ten toho moc nenamluví, Samantha ani neví, jestli je vůbec k mání. Poté, co si ale vlastnoručně nadojí mléko, které si přišla půjčit ji na stohu slámy vyjádří své zalíbení.

Čtete také: Jak dnes vypadá a co dělá seriálová Carrie 16 let po skončení Sexu ve městě? Před svatbou randila s Iron Manem

Asistent Matt

Do své kanceláře příjme asistenta Matta. Ten je sice arogantní, příliš sebejistý a úplně neschnopný, to jí ale nějakým způsobem i přitahuje. Když ho vyhazuje ze zaměstnání, sděluje mu 2 zprávy, dobrou a špatnou. Tu špatnou, že má padáka a dobrou, že si konečně mohou užít.

DOPORUČUJEME

Novinky