3Bobule (2020): Tereza Ramba byla dvojkou zklamána, třetí film prý bude lepší
Foto: www.shutterstock.com

3Bobule (2020): Tereza Ramba byla dvojkou zklamána, třetí film prý bude lepší

3Bobule (2020): Tereza Ramba byla dvojkou zklamána, třetí film prý bude lepší Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Komedie z vinařského prostředí 3Bobule by se měla v kinech objevit 12. března příštího roku. Po nevalném přijetí "dvojky" filmaři slibují, že tentokrát diváci zklamáni nebudou. Tvrdí to i představitelka hlavní ženské role Tereza Ramba.


S filmem 2Bobule Tereza podle svých slov moc spokojená nebyla, a rozhodla se proto s postavou Kláry rozloučit. V chystaném snímku vůbec nechtěla hrát, ale názor změnila poté, co si přečetla scénář, pod nímž je tentokrát podepsaný i Matěj Podzimek.

"Myslím, že je to obrovský talent na poli scenáristiky, a tak jsem se nakonec rozhodla to vzít," vysvětlila herečka. 

 

Postavy Honzy a Kláry se podle ní od prvních dvou dílů proměnily; dříve divoké a nadšené dvacátníky už dostihla realita života, starost o rodinu a firmu. Podobné změny ve svém životě ostatně zaznamenává i třicetiletá Tereza: 3Bobule už netočila s dívčím příjmením Voříšková, a navíc byla v jiném stavu, čemuž se scenáristé přizpůsobili. 

zdroj: youtube

Ačkoli snímek 3Bobule zůstává komedií, herečka ho vnímá jako trochu smutný. Určitou hořkost do něho ostatně vnáší už jen hlas zesnulého Václava Postráneckého, který by si byl v třetích Bobulích moc rád zahrál, ale zdravotní stav mu to už nedovolil. Filmaři využili alespoň jeho hlas, a dopřáli mu tak poslední roli jeho života. 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Novinky

<< Předchozí článek Další článek >>