Veronika Lapková ze seriálu O mě se neboj noblesně hraje druhé housle

Veronika Lapková ze seriálu O mě se neboj noblesně hraje druhé housle
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Být pátým kolem u vozu, a přesto si u toho zachovat všechen šarm a noblesu sobě vlastní, to umí pouze herečka Veronika Lapková coby atraktivní advokátka Petra Altmanová. Zároveň je tato herečka příjemným osvěžením a ozdobou celého seriálu. 

Atraktivní advokátky nemusí být vždycky mrchy 

V očích má pohled šelmy a u soudu se za své klienty rve jako lvice. Přesto je ve vztahu s právníkem Martinem Kalinou Petra Altmanová krotká jako beránek. Díky své kráse by mohla mít kteréhokoliv muže, na kterého by jen prstem ukázala.

Ona se ale zakoukala právě do sebevědomého Martina, který jí ale není úplně věrný. Podvede ji už v prvním díle, přesto s ním má Petra svatou trpělivost. K vodě ho nepouští ani poté, co se velmi nápadně začíná motat kolem uklízečky Evy. Ta, ačkoliv postavou a vzděláním na Petru ani zdaleka nedosahuje, zajímá Martina o dost více.

Čím to asi bude? A jak dlouho to bude Petra ochotná zjišťovat? Jak dlouho ji bude bavit hrát druhé housle? Na to si budeme muset počkat. 

Ačkoliv se herečka Veronika Lapková objevila v řadě televizních projektů, z nichž zmínit můžeme například Modrý kód, Specialisty nebo Stíny v mlze, pro diváky na Nově bude zaručeně příjemnou čerstvou tváří.

Všechny mate svou krásou, a ačkoliv by v řadě jiných seriálů byla nejspíš za mrchu advokátku, coby Petra Altmanová je zcela výjimečně to nejhodnější děvče v advokátní kanceláři.

Nový seriál - O mě se neboj
Zdroj: Pavel Gwužď / Nextfoto | nový seriál O mě se neboj

Co má Eva a Petra ne? 

Herečka Veronika Lapková hraje v seriálu O mě se neboj přítelkyni záletného Martina Kaliny. Ten ji sice miluje, ale jejich vztah si vysvětluje o dost volněji než Petra. Když pak potká Evu Málkovou, táhne ho to od Petry více než jindy. Zcela reálně však musí uznat, že vedle Petry je Eva dost průměrná.

Tak čím ho tolik přitahuje? Jen jestli to nebude tou autentičností, která z ní vyzařuje. Petra je krásná, atraktivní a vzdělaná. Je ale spíše klenotem, který byste rádi uchovávali někde v bezpečí trezoru, zatímco s obyčejnými šperky, třeba s hodinkami, neváháte prožít život.

Postava Petry Altmanové je velmi jiná v tom, že na rozdíl od jiných běžných postav vedle hlavního hrdiny Martinovi škodit nejspíš nebude. Na to ho má až příliš ráda. Nejspíš tedy s Evou chviličku bude soupeřit, ale pak se stáhne a bude doufat, že Martin dostane rozum.

S něčím takovým však scenáristé nejspíš vůbec nepočítají. Koneckonců, co by to byl za seriál, kdyby jeho ústřední dvojice na jeho konci neskončila ve vroucím objetí a šťastní až do smrti? Možná se pro úspěch začne natáčet i druhá řada. V tom případě by případné zašmodrchání vztahů hlavních postav nebylo od věci. 

Zdroj článku: