Ulice slaví 15 let: Postavy, které vydržely od první série
Foto: www.shutterstock.com

Ulice slaví 15 let: Postavy, které vydržely od první série

Ulice slaví 15 let: Postavy, které vydržely od první série Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Nekonečný seriál těší své fanoušky téměř denně již patnáct let. Zdá se to neuvěřitelné, ale některé postavy jsou s námi celou tu dobu! Podívejte se na největší stálice. Je mezi nimi i váš oblíbenec?


Během patnácti let se v seriálu Ulice protočilo mnoho postav, některé odešly po jedné sérii, jiné vydržely déle, ale jsou tu i tací, kteří nás provázejí od prvního dílu. Jejich dějová linka se ještě nevyčerpala a herečtí představitelé mají stále dost sil na rychlé tempo nekonečného seriálu.

Lumír Nykl

Bývalý starosta a tak trochu mamánek Lumír. Prošel si mnoha různými proměnami, byl za dobráka i za podrazáka, nicméně diváky stále baví a jeho představitel Václav Svoboda zatím nemá důvod se dobře placené práce zbavovat.

Vilma Nyklová

Jednoznačně největší drbna v celé Ulici. Pomluví bez skrupulí kohokoliv a klevetami způsobila tolik zmatků, že by to vydalo na tlustou knihu. Ale má i své dobré stránky – pro rodinu, zvláště pak pro Lumíra, by udělala úplně všechno. Ovšem i tady to občas přežene a tak není snadné s ní zůstat zadobře.

Anna Málková – Lišková

Anička je jedna z mála postav, která je snad celou dobu pozitivní a málokomu vadí. Obětavá matka, dobrá kamarádka a neuvěřitelně tolerantní partnerka. Prožila si mnoho těžkých okamžiků, ale nezahořkla a vždy v sobě najde sílu se s nepřízní osudu poprat.

Gabriela Pumrová

Sexy Aneta Krejčíková potěší nejedno mužské oko. Pánové sice nejsou cílovkou Ulice, ale mnozí kvůli postavě Gábiny rádi udělají výjimku. Měla světlejší i horší chvilky, představila se nám jako máma, podnikatelka, ale i zlomená alkoholička. Diváky ale její proměny stále zajímají a tak můžeme doufat, že Aneta nedá Ulici vale a budeme se s ní i nadále potkávat.

Vlastimil Pešek

Co by byla Ulice bez dobrotivého, i když trošku nevrlého Vlasty Peška? Na první pohled vypadá jako starý morous, ale ve skutečnosti má zlaté srdce. Díky tomu se stal jednou z nejoblíbenějších postav celého seriálu. Rudolfu Hrušínskému je už 73 let, naštěstí má stále dost energie a s milovanou Ulicí se tak snad v dohledné době loučit nechystá.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Serialy

Další články z rubriky Serialy

Jsou Simpsonovi rasisté aneb proč se změnil dabér Apua

Jsou Simpsonovi rasisté aneb proč se změnil dabér Apua

Současnou společností silně rezonuje problematika rasismu. Otázkám rasové korektnosti se tak nevyhnula ani populární žlutá rodinka. Proč se musely změnit některé hlasy oblíbených postav?

Seriál Servant: Představitelka sladké Myrcelly ze Hry o trůny nyní v roli hororové chůvy
74%

Seriál Servant: Představitelka sladké Myrcelly ze Hry o trůny nyní v roli hororové chůvy

Dělat chůvu u bohaté rodiny ve Filadelfii zní jako práce snů. Co na tom, že ve skutečnosti se má chůva starat místo o děťátko o panenku a navíc se po jejím příchodu začnou v domě dít nevysvětlitelné věci?

Firefly – vesmírný western Josse Whedona
88%

Firefly – vesmírný western Josse Whedona

Během jednoho roku vytvořil autor Buffy přemožitelky upírů, Joss Whedon, unikátní sci-fi seriál, který si opravdu zaslouží označení vesmírný western. Seriál byl bohužel už po první sérii ukončen, ale i tak si Firefly získala opravdu oddané fanoušky.

Kdo je kdo v oblíbeném seriálu Brooklyn 99

Kdo je kdo v oblíbeném seriálu Brooklyn 99

Fanoušci tohoto komediálního seriálu mohli na počátku roku slavit, když konečně vyšla sedmá série. Velká šance ale je, že jste o detektivech z 99 okrsku Newyorkské policie ještě neslyšeli. Pokud se chystáte do Brooklynu 99 pustit, neuškodí malá ochutnávka toho, jaké postavy na vás čekají.

9 nejlepších hlášek z Teorie velkého třesku

9 nejlepších hlášek z Teorie velkého třesku

Přestože Teorie velkého třesku oficiálně skončila už v květnu roku 2019, nic nám nebrání v tom se vracet k už odvysílaným dílům, kterých je přesně 279. A pokud zrovna nemáte na další epizodu čas, není nic jednoduššího, než si připomenout ty nejlepší hlášky a s nimi i scény, odkud pocházejí.


Další články z rubriky Serialy