Nový účes Ingrid dokonale vystihuje její aktuální situaci. Jak se líbí v novém účesu vám?

Nový účes Ingrid dokonale vystihuje její aktuální situaci. Jak se líbí v novém účesu vám?
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Ingrid razantně změnila účes. Sice neměla dlouhé kadeře, které by ostříhala, i tak je však vidět, že zásah kadeřníka to byl velký. Něco nám ale pořád říká, že dříve to měla mnohem lepší. Co myslíte?

Ingrid změnila účes a vypadá to, že s ním bude muset brzy změnit i své bydlení. Sice předpokládala, že si Lumír někoho časem najde, ovšem že to bude tak rychle, s tím nejspíš nepočítala a teď s tím má problém. Aby také ne. Malý Lexík jí za tu dobu přirostl k srdci a teď ho bude muset opustit.

To je pro ni podobné, jako by ztrácela své vlastní dítě. Nicméně nechce Lumírovi překážet, a tak si rychle vymýšlí výmluvu, že jsou její kluci v Málkově nemocní a ona se o ně musí starat. Její nový účes, kterého si mohli diváci všimnout, tak připomíná situaci, ve které se teď nachází. 

Ingrid stejně jako Mára nebo učitelka Magda změnila účes. Na rozdíl od Máry si však výrazně pohoršila. Kratší vlasy, které teď působí zplihle, jí přidávají roky navíc. Která žena o toto stojí? Možná to teď bude mít jednodušší s úpravou. Že by jí však nový účes vyloženě slušel, to se říct nedá.

Postava Ingrid v průběhu děje celkově prokoukla 

Nicméně taková Ingrid si může přešlap v podobě neslušivého účesu klidně dovolit. Je dost sebevědomá na to, aby si účes obhájila, a také za své působení v Ulici výrazně prokoukla, a to nejen svým vzhledem, ale hlavně duševně. Pamatujete si ještě na to, jaká byla mrcha? Po ztrátě svého milovaného mafiána navíc Ingrid upadla do deprese, ze které ji maličko povytáhl kadeřník David (herec Martin Dejdar).

V tu dobu byla Ingrid na vozíku a on, ačkoliv ji měl hodně rád, se nechtěl vázat. Koupil pro ni kadeřnictví a zmizel. Potom na Ingrid čekaly už jen lepší časy. Zamyslela se a šla do sebe. Později znovu navázala vztah se Světlanou a Lumírem, kterému byla původně kulka určena.

Ingrid s Lumírem
Zdroj: TV Nova | Ingrid s Lumírem

Když se pak postava Ingrid po delší pauze v Ulici do seriálu vrátila, bylo to v době, když zemřela Světlana, diváci si nemohli nevšimnout její výrazné proměny k lepšímu. Ingrid byla prostě kost.

Hýřila optimismem a nebezpečně jí to slušelo. Kvůli nové práci, kterou v Praze hledala, jste ji mohli vídat i ve velmi slušivém oblečení. I teď to Ingrid, respektive její představitelce Janě Sovákové velmi sluší. Nějaký ten přešlap v podobě nepovedeného účesu jí diváci jistě prominou. 

Více než účes teď diváky spíše zajímá, jestli Ingrid z Ulice kvůli Kateřině zmizí. To, co začalo nevinnou debatou u vína, se strhlo v osobní boj mezi Kateřinou a Ingrid. Už dříve bylo jasné, že dvě ženy se v jednom Lumírově bytě nesnesou.

A tak stačilo, aby Kateřina něco plácla a Ingrid si to vzala hodně osobně. No bude to mít Lumír velmi těžké. Ale jak si to nastavil, tak to má. Stejně Lumír může divákům připadat jako přerostlé dítě, které sice své matce vzdoruje, ale prakticky jí pořád všechno říká a vyčkává, co ona na to. 

Zdroj článku:
  • Autorský text