Je už Lumír po smrti Světlany připraven na novou lásku?

Je už Lumír po smrti Světlany připraven na novou lásku?
Od doby, co Lumír ztratil Světlanu, ho už okouzlilo pár žen. Jedinou jistotu měl však v kamarádce Ingrid a nikoho dalšího si do života tak snadno nepustil. Díky sympatické hospodské Kateřině by se ale mohlo konečně všechno změnit k lepšímu.

Ingrid je dobrá kamarádka, ale nic víc

Po smrti Světlany si Lumír prošel peklem. Musel být oporou Lexíkovi, který nechápal, kam jeho maminka zmizela a proč se už nevrátí. Naštěstí měl Lumír podporu ve svých příbuzných a přátelích. Také Ingrid se přestěhovala z Málkova, aby mohla Nyklovým podat pomocnou ruku. S její přítomností se vše postupně zlepšilo a Vilma si začala malovat, jak spokojený bude mít Lumírek život po boku tak úžasné ženy, jako je Ingrid. Dlouho se nedokázala smířit s faktem, že mezi těmi dvěma nikdy nic nebylo a nejspíš už ani nebude. Jsou pouze přáteli a spolubydlícími, kteří si výborně rozumí, ale nic romantického se mezi nimi neodehrává.

Krásná Diana zlomila Lumírovi srdce

Ne že by snad Ingrid nikdy neprojevila zájem o, řekněme, intimní sblížení. Lumír v ní ale zkrátka nevidí partnerku do postele, jen skvělou a spolehlivou kamarádku do nepohody. Navíc mu hlavu zamotala Diana Rytířová, jež ho pomohla vytáhnout ze stesku po Světlaně a snad mu také jeho zesnulou manželku v lecčem připomínala. Diana byla koneckonců atraktivní dáma v nejlepších letech, elegantně se oblékající, schopná a inteligentní. Navíc pracovala na radnici. Lumír doufal, že by mezi nimi mohlo vzniknout hlubší pouto, ale ona jeho city bohužel neopětovala.

Diana Lumírovy city neopětovala, Zdroj: Pavel Gwužď/ Nextfoto

Štěnice v posteli – drobná nepříjemnost, nebo znamení?

Zdálo se, že pro Lumíra není naděje. Z osamělosti byl nakonec už tak zoufalý, že se po vzoru Ingrid odhodlal k založení profilu na seznamce. Tam potkal své další životní omyly – upovídanou Jarušku a zlatokopku Karinu. Jakkoli se cítil připraven na nový vztah, s těmihle dvěma ho rozhodně budovat nechtěl.

Když to čekal nejméně, štěstí se na něj přece jen usmálo, a to v podobě Kateřiny Dubovské. S paní hospodskou si navzdory máminým výhradám báječně rozumí. Spojuje je zájem o přírodu i podnikání. Kdykoli se ale skutečně sblíží, pokaždé jim to něco překazí. V nové sezóně spolu skončí v posteli, jenže budou mít nečekané spolunocležníky – štěnice!

Zdroj článku:
  • Autorský text