Slavní herci a herečky, kteří se hrdě hlásí k LGBTQ komunitě. Věděli jste to o nich?
Foto: www.shutterstock.com

Slavní herci a herečky, kteří se hrdě hlásí k LGBTQ komunitě. Věděli jste to o nich?

Slavní herci a herečky, kteří se hrdě hlásí k LGBTQ komunitě. Věděli jste to o nich? Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Láska je láska - a lásce nejde poručit. Někdo má rád vdolky, jiný holky. Pojďte se podívat na přehlídku slavných hereckých tváří, které se hrdě hlásí k tomu, že milují osoby stejného pohlaví.


Portia de Rossi

Sexy seriálová právnička, která svými krásnými blonďatými vlasy a elegantním oblečením jitřila fantazii mnoha mužů po celém světě. Portia de Rossi se proslavila rolí právničky v seriálu, který běžel na přelomu tisíciletí, a který tenkrát hltali snad úplně všichni. Hvězda ze seriálu Ally McBealová si ale mužskou společnost pro sebe nikdy nepřála. Dokonce je již léta ve vztahu a několik let dokonce šťastně vdaná za slavnou komičku a hvězdu zábavné talk show - Ellen DeGeneres.

Cynthia Nixon

Ani zrzavá herečka, která dlouhá léta hrála v seriálu i filmech Sex ve městě, ve skutečnosti muže nevyhledává. Místo toho je již několik let šťastná v registrovaném partnerství, a po boku své manželky jen kvete. S plnoštíhlou aktivistkou Christinou Marinoni tak společně rády vystupují na akcích propagujících LGBTQ komunitu.

Jodie Foster

Kráska, která je držitelkou dvou sošek Oscarů za filmy Mlčení jehňátek (1991) a Znásilnění (1988), je v současné době spíše režisérkou. Pod její taktovkou vznikly seriály Černé zrcadlo nebo Domek z karet. Již několik let žije šťastně v registrovaném partnerství se svou partnerkou Alexandrou Hedisonovou.

Ian McKellen

Slavný Gandalf ze ságy Pán prstenů se loni představil ve snímku Cats a v roce 2017 si zahrál ve snímku Kráska a zvíře. Jedenaosmdesátiletý slavný britský herec je známým aktivistou za práva gayů a sexuálních menšin.

Neil Patrick Harris

Pokud znáte seriál Jak jsem poznal vaši matku, jistě si vybavujete známého svůdníka všech žen, Barneyho. Jeho seriálové hlášky zlidověly a seriál nahradil svou úspěšností devadesátkové Přátele. Žije již mnoho let v registrovaném svazku s Davidem Burtkou, se kterým vychovávají své dvě děti.

Věděli jste, že tyto známé tváře ve skutečnosti přitahují osoby stejného pohlaví?

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy