Připravuje se film o pandemii. A máte se tedy rozhodně na co těšit. Kdo ho bude režírovat?
Foto: www.shutterstock.com

Připravuje se film o pandemii. A máte se tedy rozhodně na co těšit. Kdo ho bude režírovat?

Dalo se to čekat. Současná bezprecedentní situace prostě musela dříve nebo později inspirovat filmové tvůrce, aby se s pandemií po svém vypořádali. Čeká nás opravdová pecka.

Připravuje se film o pandemii. A máte se tedy rozhodně na co těšit. Kdo ho bude režírovat? Další fotografie v galerii >

K práci na projektu zobrazujícím pandemii se přihlásil režisér Michael Bay. Ano, přesně ten, který stojí za Armageddonem, Transformers, nebo sérií o poldech Mizerové.

Chystá se nízkorozpočtový thriller

Vypadá to, že se máme na co těšit. Režisér pomocí své produkční společnosti tak oznámil, že nový projekt bude žánrově thriller.

 
Zdroj: Pinterest

Jak zachytí pandemii?

Nízkorozpočtový thriller, který bude v duchu filmu Paranormal Activity, se bude odehrávat ve vzdálené budoucnosti. Zachytí situaci, kterou si nikdo z nás v realitě nepřeje, ale na filmovém plátně se bude patrně jednat o jistou formu vyrovnání se se současnou situací. Snímek totiž představí situaci, kdy i ve vzdálené budoucnosti pandemie stále neodezněla. Virus začal nebezpečně mutovat, a přísná ochranná opatření se tedy znovu vrátila.

Prozatím společnost neuvedla, kdo z herců kývnul na spolupráci. Hovoří se však o tom, že natáčení již záhy začne. Dost možná se tedy bude jednat o jeden z prvních filmů, který se po postupném uvolňování opatření v Hollywoodu natočí.

DOPORUČUJEME

Novinky