KVÍZ: Na lovu – Doktor Vševěd drží rekord, odehrál a vyhrál nejvíc her. Ani on ale nezná odpověď na vše

KVÍZ: Na lovu – Doktor Vševěd drží rekord, odehrál a vyhrál nejvíc her. Ani on ale nezná odpověď na vše
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Popularita geniálních lovců z televizní soutěže Na lovu stoupá, stejně jako počet odehraných her a získaných vítězství na jejich kontech. Prvenství si udržuje Jiří Martínek přezdívaný Doktor Vševěd, byť mu na paty dýchá Kalkulátor Jakub Kvášovský. Zkuste náš kvíz, ať víte, jak si stojíte vy.

Soutěžní pořad Na lovu je sám o sobě zajímavý, o tom asi nepochybuje téměř žádný divák. Stejně působivé jsou statistické údaje týkající se této vědomostní soutěže, která ovládla naše obrazovky. Kdo pravidelně sleduje tuto populární show moderovanou vtipálkem Ondřejem Sokolem, dobře ví, že tým soutěžících musí v každé epizodě čelit jednomu vybranému lovci. Těch je dohromady pět.

Odpověď na otázku, který z nich odehrál nejvíce her, se dá odhadnout snadno – samozřejmě by to byl Jiří Martínek alias Doktor Vševěd, nejobávanější a nejúspěšnější z lovců. Na jeho kontě je k 19. březnu 2024 neuvěřitelných 140 her, jen o 14 méně jich má na seznamu Kalkulátor neboli Jakub Kvášovský. Kvízová dáma Dagmar Jandová zatím hrála 108krát a pak nastává poměrně výrazný propad. Pan Lišák Václav Slabyhoudek odehrál 48 her a služebně nejmladší Belladonna, Viktorie Mertová, pouhých 43 her.

Kdo asi usedne do toho osudného křesla příště? V našem kvízu se proti vám sice žádný konkrétní lovec nepostaví, ale otázky v něm obsažené dokázaly zamotat hlavu celé pětici geniálních mozků.

Doufáme, že jste se nenechali ničím zmást ani rozptýlit a poradili jste si se všemi nástrahami v našem kvízu. Jestli vás to bavilo, doporučujeme vám vyzkoušet další podobné kvízy věnované oblíbeným pořadům Na lovu a Superlov.

Zdroj článku: