Kterak si hollywoodský krasavec Channing Tatum během natáčení historického filmu poranil svou mužskou chloubu
Foto: www.shutterstock.com

Kterak si hollywoodský krasavec Channing Tatum během natáčení historického filmu poranil svou mužskou chloubu

Herectví je dřina a často mohou herci přijít k úrazům a někdy jsou poněkud bizarní. Příkladem je třeba Channing Tatum, který si během natáčení v chladném skotském podnebí popálil předkožku.

Kterak si hollywoodský krasavec Channing Tatum během natáčení historického filmu poranil svou mužskou chloubu Další fotografie v galerii >

Channing Tatum ztvárnil hlavní roli ve snímku Orel Deváté legie, v dobrodružném filmu z dob římského impéria. Římský voják Marcus se svým otrokem se vydávají a nebezpečnou cestu na sever, kde se snaží pomstít svého otce, který zde kdysi zahynul, a získat zpět emblém orla, jenž tady tehdy zůstal s otcem a jeho vojáky, kteří se do Říma nikdy nevrátili. 

Malá nehoda

Snímek se z velké části natáčel na Skotské vysočině. Zdejší klima ale příliš nehraje do karet hercům ve výstroji římského spoře oděného vojáka, a tak se během natáčení museli herci ohřívat horkou vodou smíchanou s ledovou z místní řeky. Když náročné natáčení konečně skončilo, chtěl se Channing okamžitě převléknout do teplého oblečení, ale jeden ze členů produkce mu poradil, aby chvíli počkal a zase se ohřál vodou. Jeho kolega však zapomněl naředit vařící vodu tou ledovou a tak ho polil pouze vroucí vodou. 

Tatum okamžitě vyskočil a snažil se povolit výstroj, což ale neměl dělat. Jak tak s kostýmem manipuloval, vroucí voda zatekla i do míst, kam jí určitě dostat nechtěl, a tak si opařil kůži na svém přirození.

Ponížení na place už dneska bere s humorem

Channinga odvezli do nemocnice, ještě předtím ale dalších 5 kolegů hodnotilo situaci přímo na place. Uvedl, že než se dostal do nemocnice, 5 chlapů si prohlíželo jeho spálený a scvrklý penis. Dle jeho slov to byla ta nejhorší bolest, jakou kdy v životě zažil a dokonce vyžadoval něco na omráčení, aby ji lépe snesl.

Naštěstí ale nebylo zranění až tak vážné a Tatum nemá žádné doživotní následky. Dnes o celé situaci vtipkuje, ba dokonce jeho penis funguje mnohem lépe, než kdy dřív a je i větší, jak s humorem uvedl v jednom rozhovoru, kde se o celém incidentu rozpovídal.

DOPORUČUJEME

Novinky