Brada Pitta by nejspíš okouzlila i na prahu padesátky. Claire Forlani z filmu Seznamte se, Joe Black zraje jako víno

Brada Pitta by nejspíš okouzlila i na prahu padesátky. Claire Forlani z filmu Seznamte se, Joe Black zraje jako víno
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Claire Forlani během devadesátých let započala cestu za hvězdnou kariérou, jenže poté jako by ze světa velkého filmu zmizela. Známou se stala díky roli ve filmu Policejní akademie 7: Moskevská mise, kde si zahrála ruskou tlumočnici Kateřinu. Tento film však paradoxně patří k jejím nejhorším. I tak se však dokázala dostat do povědomí veřejnosti.

Nepříjemná setkání

Tato herečka se svěřila se svými problémy, které souvisejí s hnutím #MeToo. Celé to v podstatě bylo překryto problémy s aktuální pandemií Covid-19, i přesto to však společností proběhlo jako velká vlna. Forlani má negativní zkušenost s bývalým hollywoodským producentem Harvey Weinsteinem, který nyní sedí ve vězení, a to právě i kvůli sexuálnímu obtěžování. Herečka se objevila ve filmu Kluci a holky, který Weinstein produkoval. Sama přiznala, že mu unikla několikrát, dokonce jí vyprávěl o herečkách, které s ním spaly, a co vše pro ně poté udělal. Forlani se s obtěžováním setkala již v mladém věku, nadále ji pronásledovalo nejen ve filmu, ale i v modelingu.

Pád kariéry

Claire figurovala ve filmu Skála a také Seznamte se, Joe Black. Tyto role jí pomohly nastartovat hvězdnou kariéru, jenže to bohužel netrvalo dlouho. Herečka totiž poté ztratila svou matku, která jí byla obrovskou oporou, navíc právě ona ji chránila před nástrahami Hollywoodu jako jsou drogy a alkohol. Po tomto složitém období sice stále pracovala, ale vyhledávala bezpečí a nepouštěla se do příliš odvážných věcí.

Jak žije dnes

Po oné tragické události byl i v její filmografii patrný určitý předěl. Forlani se totiž od té doby už nikdy nepustila do ničeho velkorozpočtového a začala se držet při zemi. Takto to plyne již řadu let, avšak Claire nevypadá nespokojeně. Nadále se totiž věnuje hraní, a to i v divadle. Navíc také pořád neopustila modelingovou dráhu. Svůj čas věnuje také rodinnému životu, se svým manželem Dougrayem Scottem totiž vychovávají adoptovaného syna.

Claire Forlani si ve svém životě prošla nejen zářnými okamžiky, ale i opravdu nepříjemnými událostmi. To však neznamená, že byste se s touto herečkou už nemohli nikde setkat.