10 oblíbených filmů devadesátých let, na které se už zapomnělo

10 oblíbených filmů devadesátých let, na které se už zapomnělo
Taky rádi vzpomínáte na devadesátá léta, pro něž byly typické zvonáče, boty na platformě, podivné účesy a plno chlapeckých a dívčích skupin? Devadesátky se ale pyšní i filmovou produkcí. Tak schválně – pamatujete si na těchto deset filmů?

Táta v sukni

Kdo by si nepamatoval tuhle rodinnou komedii s Robinem Williemsem, jenž si ve filmu zahrál náročnou roli otce i chůvy najednou.

Prasátko Babe

Devadesátá léta byla docela šílená doba – o tom svědčí i film určený pro děti, kdy hlavní roli získalo roztomilé prasátko Babe, čekající, zda bude určeno k porážce.

Zachraňte Willyho

Tento film se dostal do srdcí mnoha dětí a jejich rodičů, kteří se museli vypořádat s přáním stát se profesionálním trenérem velryb jejich dětí.

Mizerové

Prosím, než začnete sledovat nové díly Bad Boys, zkoukněte jejich originální první verzi z roku 1995.

Arachnofobie

Neradi se díváte na tento film kvůli pavoukům? Zhlédněte ho s odstupem času. Je víc než jasné, že se u něj kvůli jeho nevychytaným, a v dnešní době již zastaralým, filmovým efektům zasmějete.

Pretty Woman

Tento kultovní film z roku 1990 snad všichni znají. A pokud ne, okamžitě tuto chybu napravte a na film s krásnou Julií Roberts a Richardem Geerem se podívejte.

Rolničky, kam se podíváš

Příběh o malém chlapci a o jeho přání dostat pod stromečkem Turbomana pobaví všechny věkové kategorie – už z toho důvodu, že hlavní roli zoufalého otce shánějící hračku na poslední chvíli hraje Arnold Schwarzenegger.

7 let v Tibetu

Brad Pitt není jediným důvodem, proč byste film měli vidět. Snímek je založen na skutečném příběhu, díky němuž je ještě bláznivější.

Jumanji

Taky jste jako malí seděli s pusou otevřenou při tomto filmu s občasnými děsivými scénami z roku 1995?

10 věcí, které na tobě nesnáším

Každá teenagerka tento příběh o lásce na střední škole zbožňovala. Koneckonců – Heatha Ledgera milujeme dodnes všechny.