Vzpomenete si na některé významné osobnosti, které se objevily v Teorii velkého třesku?

Vzpomenete si na některé významné osobnosti, které se objevily v Teorii velkého třesku?
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Jedním z důvodů velké popularity Teorie velkého třesku je bezpochyby i to, že sitcom za dobu svého vysílání přivítal řadu hostujících hvězd a zajímavých osobností, mezi nimiž najdete herce z Hvězdných válek, představitele superhrdinů nebo uznávané vědce.

Taťka Lvího krále a hlas Dartha Vadera

Herec James Earl Jones propůjčil svůj nezaměnitelný hluboký a dunivý hlas Darthu Vaderovi. Právě jeho repliky patří ve světě opěvovaných Hvězdných válek k nejcitovanějším. Setkáme se s ním ve 14. epizodě 7. řady, kde ho Sheldon zahlédne v restauraci a dá se s ním do řeči.

Rychle se spřátelí a vyrazí spolu za veselým nočním dobrodružstvím, které Sheldonovi připadá snad až moc intimní. Zazpívají si karaoke, prohřejí se v sauně, dokonce napálí herečku Carrie Fisherovou tím, že zazvoní u jejích dveří a utečou.

Princezna Leia s baseballovou pálkou

Carrie Fisherová hrála s Jamesem Earlem Jonesem v původní trilogii Hvězdných válek. Role princezny Leii jí vynesla celosvětové uznání a čtyři nominace na Saturn Award. Kromě toho proslula divokou osobností – nikdy neustoupila a vždycky říkala věci tak, jak je cítila.

Tato vlastnost byla do úlohy v Teorii velkého třesku dokonale zakomponována, když herečka pronásledovala Sheldona a Jonese s baseballovou pálkou v rukou. Kupodivu se s Jonesem setkala poprvé právě během této scény, protože on coby hlas Dartha Vadera nikdy nevstoupil přímo na plac Hvězdných válek.

Luke Skywalker oddávajícím na svatbě

Kosmická sestava by nemohla být úplná bez Marka Hamilla, představitele Lukea Skywalkera z původních Hvězdných válek a nedávných pokračování. Ve finále 11. série Teorie velkého třesku se Howardovi podaří přemluvit Marka Hamilla, aby se na svatbě Sheldona a Amy ujal role oddávajícího. Herec tak ztvárnil sám sebe, pronesl dojemný projev a rozplakal se nad krásnými manželskými sliby.

Jeden z největších mozků v historii

Brilantní a inspirativní Stephen Hawking vždy patřil k Sheldonovým vědeckým hrdinům a zahrál si hned v několika epizodách Teorie velkého třesku, nejvýrazněji v 21. epizodě 5. série, nazvané Hawkingova excitace.

Ta vypráví o příjezdu profesora Hawkinga na univerzitu a o tom, jak se Howard musí postarat o jeho invalidní vozík. Sheldon samozřejmě zatouží po setkání se svým idolem, ale Howard mu ho umožní pouze za podmínky, že splní sérii ponižujících úkolů. V dalších epizodách Hawking vystupoval prostřednictvím Skypu.

Zdroje článku: