Tereza Jordánová z Ulice, Patricie Pagáčová

Tereza Jordánová z Ulice, Patricie Pagáčová

Tereza Jordánová z Ulice, Patricie Pagáčová Další fotografie v galerii >
Patricie Pagáčová je česká herečka, která se televizním divákům zapsala do paměti rolí Terezy Jordánové v nováckém nekonečném seriálu Ulice. Tereza Jordánová je sestrou Matěje Jordána, kterého hraje herec Jakub Štáfek.

Česká herečka Patricie Pagáčová se narodila 19. prosince 1988 v Praze. Vystudovala obor management obchodu a služeb na střední odborné škole a následně pokračovala studiem na jazykové škole Empire. V roce 2015 úspěšně absolvovala s magisterským titulem na Metropolitní univerzitě v Praze.

Poprvé se před kamerami objevila už jako devítiletá v dětském pořadu Návštěvy paní Hudby. O tři roky později si zahrála v seriálu Ranč U Zelené sedmy. Nejvíce se ale proslavila rolí Terezy Jordánové v nekonečném seriálu Ulice. V Ulici hraje již od samého začátku a nastoupila do něj v sedmnácti letech. Kromě seriálů se Tereza objevila také v několika filmových rolích. Zahrála si například v televizních filmech Zakletá třináctka, Svědomí Denisy Klánové nebo v životopisném dramatu Monstrum. Kromě herectví se věnovala i moderování pořadu Jak to vidí MasterChef 2019 a v roce 2020 zasedla za porotcovský stůl v pěvecké soutěži Superstar.

Podobně jako herecký kolega Patricie Jakub Štáfek se ve volném čase věnuje především sportu. Oblíbila si jízdu na kole, tenis nebo plavání. Jejím velkým koníčkem je péče o zvířata (v dětství toužila stát se veterinářkou). Už několik let se aktivně zapojuje do různých akcí pomáhajících opuštěným a týraným psům. Sama chová fenku Ritu. Od roku 2019 je jejím manželem dramaturg Tibor Pagáč.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy