Za roli psychického tyrana Havelky ze seriálu Ulice fanoušci Jiřího Böhma milují

Za roli psychického tyrana Havelky ze seriálu Ulice fanoušci Jiřího Böhma milují
Prostředí banky je drsné místo, ale není třeba používat i drsné praktiky. Možná jen když úseku banky šéfuje mladý, ambiciózní nadřízený, který od svých pracovníků vyžaduje extrémně vysoké nasazení a nadprůměrné výsledky. Klient je vždy na prvním místě, i kdyby měl pro to zaměstnanec obětovat svůj osobní život.

Bossing se v posledních měsících line Ulicí a Vítek Klíma v podání Filipa Čapky toho začíná mít pomalu, ale jistě dost. Je si vědom toho, že práci v bance potřebuje, nic jiného nikdy vlastně nedělal, ale nepřiměřený tlak a šikana ze strany jeho šéfa už se začíná promítat i do jeho jinak poklidného rodinného života. Frustraci z práce si vybíjí na manželce Ivě. Svůj hněv tedy obrácí tím správným směrem, k nadřízenému Robinu Havelkovi. Ten bohužel neukáže lidskou tvář, ale naopak přitvrdí. A to Jiří Böhm, představitel Robina Havelky, účinkuje v pořadu pro děti.

Zdroj: Pavel Gwužď / Nextfoto
 

„Na tu roli byl snad předurčen. Přesně takoví jsou slizcí kravaťáci 21. stoleti! Výborný herec,...”

Déčko, program České televize, věnovaný dětem, vysílá pořad s názvem Bankovkovi. V tom jeho postavy rozdávají rady, jak hospodařit s penězi v různých životních situacích. Krutý šéf z Ulice tu vystupuje coby milý a nadprůměrně inteligentní František, který má všechno výborně spočítané. Bankovní vlohy tedy Jiří Böhm nezapře ani v tomto projektu. 

 

Nezapře ani herecké umění, i když jeho role v Ulici není tou nejsympatičtější. I tak od fanoušků na sociálních sítích sklízí pozitivní ohlasy a lidé ho za ztvárnění Havelky uznávají a obdivují. „Na tu roli byl snad předurčen. Přesně takoví jsou slizcí kravaťáci 21. stoleti! Výborný herec, všechno nejlepší:).” Takový si vysloužil komentář na facebookových stránkách Ulice s přáním k jeho narozeninám. 

 

Zdroj: