Survivor Česko & Slovensko 2024: Mezi soutěžící se dostal i operní pěvec a manažer pětihvězdičkových hotelů

Survivor Česko & Slovensko 2024: Mezi soutěžící se dostal i operní pěvec a manažer pětihvězdičkových hotelů
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Svou drsnou tvář se rozhodly ukázat i další málo i více známé tváře. Všichni účastníci show mají společné to, že chtějí sobě i ostatním ukázat, že nejsou z cukru a zvládnou i drsné výzvy, které tato reality show přináší.

Survivor byl v jarní sezoně 2023 jedním z nejúspěšnějších formátů na Voyo. Po zklamání z reality show Big Brother se už příznivci tohoto zábavného žánru nemohou dočkat, až se hladová show dostane na obrazovky. V první polovině roku 2023 zaujala 24,58 % lidí u televizních obrazovek ve věkové kategorii 15–54 let. Nejvyšší podíl na sledovanosti byl mezi mladšími ženami, a to 48,50 % v kategorii 15–24 let.

DENISA DVOŘÁKOVÁ

Denisa, 32 let, topmodelka

Denisa je česká topmodelka, která vyhrála světové finále soutěže Elite Model Look. S modelingem začínala v patnácti letech. Díky své profesi procestovala celý svět, ale asi nespala na dřevěné podlážce pod hvězdami.

Její život a kariéra je splněným snem mnoha dívek. Denisa rozhodně není křehkou a rozmazlenou dívkou, jak si o ní lidé myslí. Na svou účast v soutěži se pečlivě připravovala. Například se učila, jak rozdělat oheň pomocí křemene.

Denisa Dvořáková
Denisa Dvořáková | Zdroj: TV Nova

SEBASTIAN NAVRÁTIL

Sebastian, 32 let, hudebník

Zpěvák a skladatel Sebastian v roce 2012 vystupoval se svou kapelou v soutěži Česko-Slovensko má talent, ale tehdy velkého úspěchu nedosáhli. Sebastian se postupně přeorientoval na sólovou kariéru a brzy se mu podařilo prorazit. V roce 2015 byla jeho píseň „Toulavá“  nejpřehrávanější skladbou českého internetu a získal za ni také Českého Slavíka 2015 v kategorii Nejstreamovanější nahrávka.

Za poslední rok změnil ve svém životě mnoho věcí, a i svou účast v Survivoru vnímá jako pokračování této proměny nebo odrazový můstek. Bere ji jako výzvu, ve které uplatní svou přirozenou soutěživost, a také jako příležitost vystoupit ze své komfortní zóny. Jeho současnou partnerkou je modelka a vítězka České Miss z roku 2016 Andrea Bezděková, která soutěžila loni v reality show Survivor Česko & Slovensko. Určitě tak má od přítelkyně cenné rady.

Sebastian Navrátil
Sebastian Navrátil | Zdroj: TV Nova

YENIFER CAO

Yenifer, 30 let, infuencerka

Yenifer je dcerou vietnamských rodičů, kteří spolu pracovali v továrně v Rusku a následně se přestěhovali do Německa, kde se Yenifer také narodila. Kvůli problémům s přistěhovalectvím se ale následně musela celá rodina přesunout do Česka. Jelikož její rodiče museli hodně pracovat, svěřili své děti do péče strýci. Po letech se i s bratrem přestěhovala zpět do Německa, kde její bratr tragicky zahynul při autonehodě.

Yenifer se následně vdala, ale její manželství nemělo dlouhého trvání. V současné době by se ráda více věnovala herectví. Objevila se v seriálu Boží mlýny, reality show Zlatá mládež a v roce 2020 také v soutěži Masterchef Česko. Ráda by svou účastí v soutěži lidem a svým blízkým ukázala, že to, jak se prezentuje na sociálních sítích, je jen fasáda a že v životě je nutné překonávat těžké věci, aby člověk dosáhl něčeho výjimečného.

Yenifer Cao
Yenifer Cao | Zdroj: TV Nova

MICHAEL SKALICKÝ

Michael, 33 let, operní pěvec

Michael je třináct let operním pěvcem, a navíc v Praze provozuje dvě hospody. Na základní škole byl šikanován, protože byl pro ostatní zrzavým zpívajícím klukem s výrazným a nepřeslechnutelným hlasem. Pochází z rozvedeného manželství a vychovávala jej především jeho matka. S otcem měl kvůli svému coming outu komplikovaný vztah, ale nyní se snaží spolu vycházet. Svou účastí v soutěži by mu rád dokázal, že není slabý ani zženštilý a že i jako gay může být opravdovým mužem. Michael se nebojí ukázat emoce, rád kolem sebe šíří pozitivní energii, ale zároveň nezapomíná, že jde o hru a je připraven hrát tvrdě, vážně a strategicky. Michael je osobnost, kterou nelze přeslechnout.

Michael Skalický
Michael Skalický | Zdroj: TV Nova

VERONIKA SANDHOLZOVÁ

Veronika, 23 let, studentka

Veronika je velice cílevědomá a pro úspěch je schopna udělat téměř cokoli. V roce 2021 získala titul Miss Sympatie. Pochází z rozvedeného manželství a do loňského roku se starala o svou mladší sestru, která rozvod rodičů těžce nesla. Do Survivoru se neúspěšně hlásila již loni. Od té doby se naplno vrhla do cvičení a zhubla 10 kg. V soutěži hodlá naplno využívat všech svých zbraní, aby si získala důvěru ostatních lidí. Nebojí se použít lež, ohnout informace ve svůj prospěch a tvořit tajné aliance na více stranách. Uvidíme, jestli dokáže udržet tajemství a zda ostatní uvěří jejímu nevinnému výrazu křehké blondýnky.

Veronika Sandholzová
Veronika Sandholzová | Zdroj: TV Nova

MARTIN CAREV

Martin, 25 let, cestovatel 

V šestnácti letech Martin založil kanál na YouTube s názvem Jmenuju se Martin, který má nyní více než 500 000 odběratelů. O tři roky později ho časopis Forbes označil za 20. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích. Stále je jedním z nejoblíbenějších influencerů generace Y. Působí také ve světě modelingu a vydal i několik vlastních písní. V roce 2022 se objevil v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

V posledních letech se věnoval především cestování po světě a malou roli si vystřihnul i v seriálu Ulice. Martin je velkým fanouškem Survivoru, má nastudované všechny řady soutěže, včetně zahraničních verzí. Díky extrémním výletům, jež během svých cest podnikl, je připravený na tvrdé podmínky, kterým bude muset na ostrově čelit.

Martin Carev
Martin Carev | Zdroj: TV Nova

ADÉLA KREJDLOVÁ

Adéla, 22 let, zpěvačka 

Adéla se v roce 2020 zúčastnila show Česko-Slovensko hledá SuperStar, kde postoupila mezi pětadvacet nejlepších. Poté začala skládat vlastní písně. V současné době se věnuje hlavně cestování a modelingu. O účast v Survivor hodně stála a přípravám obětovala maximum. Do soutěže jde se strategií: přelstít, přežít a přehrát. Největším problémem pro ni bude digitální detox a také stesk po jejích blízkých. V případě vítězství by finanční výhru investovala do vlastní kavárny, kterou by ráda provozovala se svým přítelem.

Adéla Krejdlová
Adéla Krejdlová | Zdroj: TV Nova

JACK HAMID

Jack, 46 let, Hotel Manager

Jack se narodil v Káhiře, ve vlivné rodině. Jeho otec působí jako mezinárodní diplomat a jeho matka byla úspěšnou podnikatelkou v lékárnictví. Jeho sestra je profesorkou na káhirské univerzitě a jeho bratr se živí jako pilot. Jack měl kvůli tomu tvrdou výchovu a chodil i na armádní školu, odkud si prý do soutěže nese kdejakou zkušenost. Tlak jeho rodiny a jeho otce byl na něj ale příliš a chtěl ukázat, že dokáže prorazit sám, a to způsobem, který je mu vlastní.

Dnes je Jack se svými sourozenci v kontaktu jen zřídka a nestýká se ani s otcem. Jack je rozvedený a má čtyřletého syna. Tomu by rád ukázal, že jeho táta je hrdina. V česku žije již 15 let a dlouhá léta se pracuje jako manager pětihvězdičkových hotelů. Do Survivoru se přihlásil, aby našel sám sebe a pravé přátele. Miluje pozornost a je schopen udělat cokoli, aby ji získal. Říká o sobě, že je příliš čestný a s každým se rychle skamarádí. Pokud by vyhrál, rád by veškeré peníze věnoval dětem bez domova.

Jack Hamid
Jack Hamid | Zdroj: TV Nova

JAKUB BÍNA 

Jakub, 39 let, trenér

Jakub je zpěvákem skupiny Skyline, která se zaměřuje na elektronickou taneční hudbu. Je známý svou extrémní proměnou z party zvířete na trenéra fitness a kulturistiky. Jako trenér účinkoval v pořadu Zpátky na vrchol na internetové televizi stream.cz, kde lidem radil se změnou životního stylu. Neváhá před ostatními lidmi mluvit otevřeně o svých pocitech a vyjadřovat se k tabuizovaným tématům. Ve svém životě vyhledává nejtěžší výzvy, které by mohl překonat. Do soutěže jde s motivací vyzkoušet si pobyt na ostrově ve společnosti lidí, které vůbec nezná. Je velice upřímný a tvrdý, s ostatními nemá slitování, nerad ustupuje a rozhodně není tím, kdo se nechá umlčet. Má jediný cíl, a to dojít až na konec a vyhrát.

Jakub Bína
Jakub Bína | Zdroj: TV Nova
Zdroje článku:
  • Press kit TV Nova ,
  • Autorský text