Slunečná 58
Foto: Hermina press

Slunečná 58

Slunečná 58 Další fotografie v galerii >
Foto: Hermina press
Karolína se od Janka dozvídá, že s ní nechce chodit, že má zájem jen o Týnu.

Karolína nechápe, proč to Týně neřekne. A nabízí, že to Týně řekne sama. Janek to odmítá. Jenže do jejich rozhovoru vstoupí Týna, která si myslí, že si Janek s Karolínou začal. Karolína se ale pokouší o Janka dál. Jede s ním do Prahy. Tam Jankovi řekne, že ji Týna viděla, jak šla od něho z pokoje, myslí si, že spolu spí. Janek se zlobí, že to Týně nevyvrátila. Karolína se brání, protože byla u toho, když Týna řekla, že už o Janka nemá zájem. Janek je z toho smutný. Lukáš mezi tím na statku Týnu políbí, ale Týna ho nechce. I Lukášovi je jasné, že je to kvůli Jankovi. Karolína pak řekne Týně, že je do Janka zamilovaná a Týna jí to schválí. Tvrdí, že o něho nemá zájem, protože si myslí, že mezi Jankem a Klárou je vztah. Tony prozradí Profesorovi, že si našel Šárku Hoškovou z Vřesníka, ale její otec jí nechce dovolit s Tonym chodit. Považuje ho za kriminálníka.

Profesor mu nabízí, že mu pomůže otce Šárky získat na Tonyho stranu, ale Tony nechce. Domluví se s Cihelkou, že Šárčina otce přepadne, ale Tony je zachrání. Vyslechne je Roza a Cihelku vyhodí, protože nechce, aby se Tony dostal do průšvihu. Starý Hošek je obdivovat veteránů. Profesor dostane nápad. Společně s Rozou Hoškovi veterána tajně poškodí. A. nabídnou Hoškovi, aby mu Tony veterána opravil. To se stane a Hošek si Tonyho oblíbí. Přitom se Profesor a Roza políbí.

Lída se hádá se Sylvou, které nepřišla polovina peněz za prodej minerálek. Lída peníze investovala do výroby a Sylva je naštvaná. Nelíbí se jí, že Lída si dělá s jejími penězi, co chce. Lída se chystá na trh, stejně jako celá Slunečná. Každý prodejce dává část zisku na dětský domov a Vackovi dávají každoročně nejvíc. Lída se těší, že bude vyfocená v novinách. Jenže Sylva jí to překazí. Zamkne ji ve skladu a peníze předává ona. Je taky v novinách i televizi. Když se Lída dostane ze skladu tak zuří. A Sylva jí jasně řekne, že je to msta za to, jak jí nedala peníze. Tak ať na ni už nikdy nic nezkouší.

 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy