Robert Redford a jeho tři nejznámější filmy
Foto: Denis Makarenko / Shutterstock.com

Robert Redford a jeho tři nejznámější filmy

Robert Redford a jeho tři nejznámější filmy Další fotografie v galerii >
Foto: Denis Makarenko / Shutterstock.com
Robert Redford je herec známý po celém světě. Filmy, kde hrál, se zapsaly do dějin a paměti mnoha lidí. Loni oslavil 84 let, pořád je charizmatický a stále ještě něco málo natáčí. Podívejte se na ty nejoblíbenější a nejznámější.

Zaříkávač koní, příběh o trpělivosti

Příběh, který okouzlil nespočet diváků od mladých děvčat, až po ženy ve středním věku. Příběh o lásce, ale také o to trpělivosti a chtíči dokázat něco nemožného. Mladá dívka vlastní milovaného koně, na kterém jezdí na vyjížďky. Jednoho dne má nehodu, při které se zraní dívka i kůň. Psychicky jsou poznamenáni oba – a oba potřebují pomoc. Matka dívky se obrání na známého zaříkávače koní, který by měl zlomeného koně uzdravit. Bude to stát ale hodně času a sil. Stejné pravidlo bude platit i pro mladou dívku.

Film je z roku 1998 a mladou dívku hraje Scarlett Johansson. I přesto, že se jedná o starší film, své diváky si najde i dnes. Připravte si téměř tři hodiny vašeho času, nudit se ale nebudete.

Žít po svém, krásný příběh s Morganem Freemanem

Příběh, kde Robert ztvárnil hlavní roli spolu s Morganem Freemanem a Jennifer Lopez je z ranče, kde vyrůstal i Robertův syn, který ale zemřel při nehodě. Po letech se za ním vydává jeho snacha s dcerou. Náhle tak poznává i svoji vlastní vnučku, kterou nikdy neviděl. Film je z roku 2005 a jde o příjemný příběh na pěkný víkendový večer.

Film Vzpomínky na Afriku získal několik Oscarů

Romantický velkofilm z roku 1985 neztrácí na kráse a obdivuhodnosti ani dnes. Hlavní roli si, kromě Roberta, střihla také Meryl Streep. Příběh je založen na rozrůstající se lásce k zemi Keňa, kde se Meryl setkává právě s Robertem a nastartuje se velká a nehynoucí láska. Film je poměrně dlouhý, ale bavit vás bude až do konce.

Který film máte nejraději vy?

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy