Ornella po návratu z reality show, kde jedla z hladu trávu. Kokosy došly?

Ornella po návratu z reality show, kde jedla z hladu trávu. Kokosy došly?
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Geny se nezapřou, a ačkoliv se dcera podnikatelky Moniky Štikové snaží od své matky distancovat, nakonec není tak moc odlišná a chce si udržet popularitu za každou cenu. Možná došlo na slova její matky, že Ornella vyrostla v luxusu a rozhodně ji takový život nepřipravil na kempování a hlad.

Ornella má svou stálou základnu fanoušků, a protože je na živení rodiny sama, snaží se využít každé příležitosti. Většinou je sympatická. Survivor nebyl její první příležitostí, kdy se předvést. Před časem byla ve Výměně manželek a ukázala se v dobrém světle. Sympatická, vstřícná, praktická a obyčejná máma od tří dětí.

Ornella se dojemně loučí s kmenem Titánů
Ornella se dojemně loučí s kmenem Titánů | Zdroj: TV Nova

Poté, co se zrovna moc nepředvedla v Survivoru, což předpovídal její manžel, se ale chová prapodivně. Aby odpoutala pozornost od svého selhání, kdy rozhodně diváky reality show nepřesvědčila o tom, že prožila tak drsné dětství, že pár týdnů v divočině zvládne, vytahuje špínu na spoluhráče, se kterými se tak dojemně v Dominikánské republice loučila.

Je hezké, že neskutečná zima (asi 17 °C v noci) donutila hráče zahřívat se jen pod dekou tělesným teplem. Ornella pro blesk.cz uvedla:

„Tulili jsme se tělo na tělo s Martinem Carevem a Sebastiánem."

A co udělá hned po návratu domů? Začne roznášet drby o Sebastianovi, který se ani nemá možnost bránit. To je hodně podivné chování a Ornella si tak trochu kazí svůj pracně vybudovaný obraz sympaťačky, která se rozhodně nechce podobat své matce.

Sebastian se tak bude divit, co všechno se o sobě dozví, až se vrátí domů. Ornella pustila do éteru zaručenou informaci, že pohledný mladík má hned dva paralelní vztahy.

V show Agáta a Ornella uvedla, že Sebastian Navrátil má v Čechách dvě přítelkyně.

„Týpeček má v Čechách dvě buchty a ony o sobě nevědí, takže holky: už o sobě víte,"

uvedla hrdinka z reality show a její informaci hned otiskl magazín extra.cz.

To je opravdu chování hodné milující matky a manželky. Ani na chvíli ji nenapadlo, že to není její věc a třeba Sebastián jen hrál svou roli úspěšného mladého muže, stejně jako ona se snažila předvést jako dětstvím zocelená drsňačka.

Velice brzy Ornella zapomněla, že ani ona nebyla před pár lety tou nejčestnější mladou ženou. V roce 2013 magazín iDnes uvedl ohledně sedmiletého manželství Gabriely Partyšové a Josefa Kokty:

Manželství známé moderátorky a podnikatele skončilo vinou nevěry. Josef Kokta prožil loni v létě milostný poměr s Ornellou Štikovou, kterou přivedl do jiného stavu.

Zdroje článku: