Novinky, které dorazí na Netflix ještě do konce roku – seriály, dramata i české filmy

Novinky, které dorazí na Netflix ještě do konce roku – seriály, dramata i české filmy
Novinky, které dorazí na Netflix ještě do konce roku – seriály, dramata i české filmy Další fotografie v galerii >
Foto: Vantage_DS / www.shutterstock.com
Konec roku se sice blíží, ale letošní filmová sezóna ještě rozhodně není u konce. Zapněte tedy televizi a připravte se na pořádnou podívanou. Které nové tituly se ještě do konce prosince objeví na Netflixu?

Krasotinky (Tiny Pretty Things) - 14. prosince

Nový seriál se odehrává v drsném světě baletu, kde jsou všichni pro splnění svých snů schopni udělat úplně cokoliv. Dokonalost si žádá svou cenu a díky snímku nahlédneme i do zákulisí, o kterém se toho možná tolik neví.

Na elitní baletní škole Archer School Of Ballet jsou ale události ještě zamotanější. Jedna z nejlepších baletek se totiž stane obětí útoku. A její nástupkyně to nebude mít vůbec lehké.

ariana grande: excuse me, i love you - 21. prosince

Známá zpěvačka Ariana Grande chystá svůj vlastní koncertní film, který se odehrává během loňského turné k albu Sweetener. Budeme mít možnost nahlédnout za oponu dokonalých vystoupení a pěveckých výkonů a vidět, jak těžké to celé může být. Ariana novým dokumentem děkuje svým fanouškům, díky kterým si mohla splnit svůj životní sen.

The Midnight Sky - 23. prosince

Po záhadné celosvětové katastrofě se osamělý vědec v Antarktidě vydává upozornit astronauty, aby se nevraceli zpět na Zem. Nový film ze studií Netflixu, který je režírovaný Georgem Clooneym, překvapí, jak svým zajímavým příběhem, tak i povedenými záběry a filmovým obsazením.

3Bobule - 24. prosince

Očekávané pokračování filmů z moravských vinic přijde na Štědrý den na Netflix. Kvůli koronaviru jste ho v kině možná nestihli, a tak se můžete podívat v pohodlí domova alespoň o vánočních prázdninách. 

V tomto pokračování se Honza (Kryštof Hádek) za dramatických okolností po letech znovu setkává s Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne na návštěvu, aby pomohl se sklizní, které ale vůbec nerozumí. Přinese s sebou také řadu problémů a Honza s Klárou (Tereza Ramba) toho mají až nad hlavu.

Bridgertonovi (Bridgerton) - 25. prosince

Seriál je inspirovaný známou knižní předlohou od spisovatelky Julie Quinnové a ukazuje příběhy osmi sourozenců z bohaté vysoce postavené rodiny Bridgertonových. Snímek nás zavede mezi londýnskou smetánku, představí jednotlivé postavy a ukáže nám jejich tajemství a touhy. Pro fanoušky Panství Downton budou Bridgertonovi zaručeně skvělou volbou.

Tak na co se podíváte vy?