Novinky, které dorazí na Netflix ještě do konce roku – seriály, dramata i české filmy
Foto: Vantage_DS / www.shutterstock.com

Novinky, které dorazí na Netflix ještě do konce roku – seriály, dramata i české filmy

Novinky, které dorazí na Netflix ještě do konce roku – seriály, dramata i české filmy Další fotografie v galerii >
Foto: Vantage_DS / www.shutterstock.com
Konec roku se sice blíží, ale letošní filmová sezóna ještě rozhodně není u konce. Zapněte tedy televizi a připravte se na pořádnou podívanou. Které nové tituly se ještě do konce prosince objeví na Netflixu?

Krasotinky (Tiny Pretty Things) - 14. prosince

Nový seriál se odehrává v drsném světě baletu, kde jsou všichni pro splnění svých snů schopni udělat úplně cokoliv. Dokonalost si žádá svou cenu a díky snímku nahlédneme i do zákulisí, o kterém se toho možná tolik neví.

Na elitní baletní škole Archer School Of Ballet jsou ale události ještě zamotanější. Jedna z nejlepších baletek se totiž stane obětí útoku. A její nástupkyně to nebude mít vůbec lehké.

ariana grande: excuse me, i love you - 21. prosince

Známá zpěvačka Ariana Grande chystá svůj vlastní koncertní film, který se odehrává během loňského turné k albu Sweetener. Budeme mít možnost nahlédnout za oponu dokonalých vystoupení a pěveckých výkonů a vidět, jak těžké to celé může být. Ariana novým dokumentem děkuje svým fanouškům, díky kterým si mohla splnit svůj životní sen.

The Midnight Sky - 23. prosince

Po záhadné celosvětové katastrofě se osamělý vědec v Antarktidě vydává upozornit astronauty, aby se nevraceli zpět na Zem. Nový film ze studií Netflixu, který je režírovaný Georgem Clooneym, překvapí, jak svým zajímavým příběhem, tak i povedenými záběry a filmovým obsazením.

3Bobule - 24. prosince

Očekávané pokračování filmů z moravských vinic přijde na Štědrý den na Netflix. Kvůli koronaviru jste ho v kině možná nestihli, a tak se můžete podívat v pohodlí domova alespoň o vánočních prázdninách. 

V tomto pokračování se Honza (Kryštof Hádek) za dramatických okolností po letech znovu setkává s Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne na návštěvu, aby pomohl se sklizní, které ale vůbec nerozumí. Přinese s sebou také řadu problémů a Honza s Klárou (Tereza Ramba) toho mají až nad hlavu.

Bridgertonovi (Bridgerton) - 25. prosince

Seriál je inspirovaný známou knižní předlohou od spisovatelky Julie Quinnové a ukazuje příběhy osmi sourozenců z bohaté vysoce postavené rodiny Bridgertonových. Snímek nás zavede mezi londýnskou smetánku, představí jednotlivé postavy a ukáže nám jejich tajemství a touhy. Pro fanoušky Panství Downton budou Bridgertonovi zaručeně skvělou volbou.

Tak na co se podíváte vy?

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy