Netflix se připravuje na nový upíří horor od režiséra, jehož blockbuster letos naplní kina

Netflix se připravuje na nový upíří horor od režiséra, jehož blockbuster letos naplní kina
S „The Batman“ vstoupí do kin 3. března jeden z nejočekávanějších blockbusterů roku. Režisér Matt Reeves ale už dávno pracuje na svých dalších projektech. Jedním z nich je upírský film „Smile“, který bude mít premiéru na Netflixu.

Reeves a McGregor

Matt Reeves již několik let patří mezi režisérské velikány v Hollywoodu. Jeho filmy pravidelně přitahují davy lidí do kina. Po „Cloverfield“, „Ať vejde ten pravý“ a opičí trilogii „Planeta opic“ bude jeho nejnovější film „The Batman“ (promítání v kinech: 3. března 2022) dalším publikovým magnetem. I když se asi vůbec nemůžeme tříhodinového superhrdinského eposu dočkat, Reeves už má v plánu řadu dalších projektů, na které jako producent dohlíží. A s hororem „Smile“ přichází obzvláště vzrušující novinka.

Reeves pracuje společně s Netflixem na speciálním, krvežíznivým filmu, protože „Smile“ má nabídnout upírský horor ve neo-noirovém stylu. Režie se prý ujme 34letý William McGregor. Navzdory svému nízkému věku již režíroval epizody úspěšných seriálů jako „Poldark“, „Jeho temné esence“ nebo „Misfits“. svůj celovečerní debut oslavil v roce 2018 hororem „Gwen“. S hororem tedy má zkušenosti.

Jaký bude „Smile“?

„Smile“ vypráví příběh teenagerky Millie, jejíž život se jednoho dne obrátí vzhůru nohama. Protože během školního výletu v Los Angeles se stane velmi nečekaná věc: Millie je kousnuta upírem.

Dívka, odhodlaná zůstat za každou cenu člověkem, brzy zjistí, že existuje způsob, jak zastavit její proměnu v zubatou pijavici. Problém je v tom, že musí zabít toho, kdo jí to udělal, než vyjde slunce.

 

Zdroj: