Hvězda Padesáti odstínů šedi otevřeně promluvila o svém boji s depresí
Foto: www.shutterstock.com

Hvězda Padesáti odstínů šedi otevřeně promluvila o svém boji s depresí

Hvězda Padesáti odstínů šedi otevřeně promluvila o svém boji s depresí Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Dakota Johnson (30) pochází z herecké rodiny a odmalička byla postrkována do záře reflektorů. Nezdá se ale, že by ji to zrovna naplňovalo štěstím. Jak přiznala v interview pro magazín Elle, od 14 let se potýká s depresí.


Herečku Dakotu Johnson jsme zaznamenali díky erotickému trháku Padesát odstínů šedi. Její kariéra je v zámoří ovšem mnohem květnatější; kromě filmování si Dakota v minulosti vyzkoušela i modeling a nedávno založila vlastní produkční společnost TeaTime Pictures, protože ji nebavilo fungovat na place jako loutka a slepě poslouchat příkazy druhých. "Taky mám své umělecké cítění a chci, aby byly moje nápady respektovány," vysvětlila herečka. 

Její cesta za hollywoodským snem nebyla jednoduchá ani růžová. Dakota se v nebývale otevřeném rozhovoru svěřila, že od 14 let bojuje s depresí. "Myslím, že mám v sobě hodně komplikovaných pocitů, ale nedokážu je vylít ven. Nechci svými problémy zatěžovat druhé," vysvětlila. 

Díky terapii je schopna vnímat krásné detaily života. Její stav se ale zhoršil s epidemií nového koronaviru. "Neustále musím přemýšlet o tom, kam se svět řítí. Jsem kvůli tomu vzhůru celou noc, můj mozek uhání rychlostí milionu mil za minutu a trápí mě černé myšlenky," přiznala herečka, která už naštěstí ví, kdy je třeba navštívit terapeuta. 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy