Filmy, které šly do kin v průběhu koronavirové pandemie. Které byly nejvýdělečnější
Foto: Iunevind / Shutterstock.com

Filmy, které šly do kin v průběhu koronavirové pandemie. Které byly nejvýdělečnější

Filmy, které šly do kin v průběhu koronavirové pandemie. Které byly nejvýdělečnější Další fotografie v galerii >
Foto: Iunevind / Shutterstock.com
I v průběhu pandemie šly do kin některé filmy v Česku. Diváky pandemie však neodradila – a některé snímky mají parádní ohlas u diváků i skvělé tržby. Které to jsou?

Tržby v Česku

V České republice za poslední týdny jednoznačně vedou Bábovky. Delší dobu se drží na 1. místě jak návštěvností, tak i s tržbami. Na druhém místě se nejčastěji objevuje Šarlatán spolu s filmem Smečka a pohádkou Princezna zakletá v čase. Na dalších místech se pak objevuje několik dalších snímků.

  • Děda, postrach rodiny,
  • Pro balík prachů,
  • Chlast,
  • Krajina ve stínu.

Bábovky v čele s Ondřejem Vetchým

Jeden herec ale film neudělá, a tak se ve snímku objevují další známé tváře včetně Jany Plodkové, Lenky Vlasákové, Marka Taclíka, Báry Polákové a dalších. Film je úspěšný u českých diváků zejména z toho důvodu, že jde o pohodovou komedii, kterou lidé především v této chvíli potřebují pro odreagování.

Šarlatán

Tento česko-irsko-polský film je důkazem toho, že spolupráce se někdy vyplatí. Z českých herců jistě poznáte Ivana Trojana, Josefa Trojana, Martina Myšičku, Miroslava Hanuše a další. Šarlatán je léčitelem, nemá žádné odborné vzdělání. Má ale dokonalé nadání na léčení lidí, kde i lékařská ruka je příliš krátká. Film je inspirován skutečným příběhem léčitele Jana Mikoláška.

Smečka

Film Tomáše Polenského zaujme netradičními herci, kteří si však tímto snímkem jistě získají svoji popularitu. Jde o drama ze sportovního prostředí, kde někteří hráči hokeje bojují se šikanou v týmu, a to i přesto, že mají perfektní zázemí.

Princezna zakletá v čase

V této pohádce se objevují nadějní čeští herci v podání Marka Lambory nebo Elišky Křenkové, ale také velmi známé tváře jako je Martin Dejdar, Roman Zach a další. Pohádkou vás provede zakletá princezna Ellena, která musí zachránit království před kletbou, která ji uvěznila v čase. Takto se probouzí princezna vždy do svých 20. narozenin. Jak to celé dopadne? Podívejte se.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy