Draze vykoupená svoboda: rozvody slavných
Foto: www.shutterstock.com

Draze vykoupená svoboda: rozvody slavných

Draze vykoupená svoboda: rozvody slavných Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Pořádnou vichřici ve svých financích muselo zvládnout mnoho celebrit v okamžiku, když došlo na rozvod. Ten je sám o sobě nepříjemná záležitost a pokud je navíc sledovaný širokou veřejností, situaci to ještě zhorší.


Denisa Richardsová a Charlie Sheen

Když se bouřlivák Charlie oženil, vypadalo to, že už chce začít brát život vážně. Jenže jak praví jedno staré přísloví: „Starého psa novým kouskům nenaučíš“. Manželské štěstí moc dlouho nevydrželo a po čtyřech letech už to Denisa nevydržela a podala žádost o rozvod a o výhradní péči pro dvě děti, které s manželem měla.

Uvedla, že díky paranoidnímu chování svého muže, nemohla děti nechat ani naočkovat. Navíc měl prý Charlie často násilné chování a ona se o děti bála. Dále uvedla, že herecká hvězda si často platí prostitutky, hraje hazardní hry a je závislý na drogách. Obvinila svého muže dokonce z toho, že navštěvuje stránky s dětským pornem.

Denisa si vysoudila 55 tisíc dolarů měsíčně a také zákaz pro manžela se k ní a dětem přiblížit. Charlie se opakovaně snažil o snížení výživného, což se mu nakonec podařilo a platí asi polovinu z původní částky.

Amber Heardová a Johnny Depp

Manželství Johnnyho trvalo pouhých 15 měsíců a jeho žena jej obvinila z násilí, což se snažila dokázat fotografiemi. Herec ale násilí popřel, tvrdil, že modřiny na fotografiích jsou nakreslené. A zastala se ho i bývalá žena. Amber nakonec odešla se 7 miliony dolarů.

Diandra Luker a Michael Douglas

Manželství trvalo 23 let, ale Diandra už měla záletů svého muže dost, a tak podala žádost o rozvod. Dostala od Michaele 45 milionů dolarů.

Madonna a Guy Ritchie

Když se Madonna se svým mužem rozloučila, polepšila si asi o 90 milionů dolarů. Režisér s ní měl jednoho biologického syna a další dítě spolu adoptovali.

Melissa Mathisonová a Harrison Ford

Druhé manželství herce nedopadlo dobře, stejně jako to první. Z každého z nich má dvě děti. Když herci do života vstoupila mladičká Calista Flockhartová, zamiloval se jako školák a jeho druhá žena podala žádost o rozvod. Vysoudila si 85 milionů dolarů.

Jennifer Garnerová a Ben Affleck

Ben si manželství doslova propil, a i když mu i v těžkých chvílích žena byla oporou a pomáhá mu dodnes, chtěla mít jistotu, že zabezpečí děti a od soudu si odnesla 145 milionů dolarů.

Cindy Costnerová a Kevin Costner

Se svou spolužačkou z vysoké byl Kevin ženatý 26 let a vychovali spolu čtyři děti. Potom si ale pořídil mladší ženu a první manželka si přišla na 80 milionů dolarů.

Robyn Gibsonová a Mel Gibson

Žádný z mužů ale nezaplatil za svobodu tolik, co Mel. Když se s Robyn rozváděl, soud přihlédl k tomu, že manželé měli 7 dětí a Mel musel své ženě dát 425 milionů dolarů.

Linda Hamiltonová a James Cameron

Někteří muži jsou nepoučitelní. Čtvrtý rozvod stál režiséra 50 milionů dolarů.

Nicol Kidmanová a Tom Cruise

Ve svém druhém manželství měl Tom předmanželskou smlouvu, která jej chránila 10 let. Nicol s rozvodem počkala o rok déle a vysoudila na sebe a dvě děti, které s Tomem adoptovali, 200 milionů dolarů. Při třetím rozvodu Katie Holmes peníze nechtěla. Tom platí výživné na dceru ve výši 33 tisíc dolarů měsíčně.

Melanie Griffithová a Antonio Banderas

Malanie je velice žárlivá žena, a tak svého muže doslova pronásledovala i na natáčení. Ale herec si stejně našel způsob, jak si zadovádět mimo manželství. A tak se mu manželka pomstila. Rozvod jej stál polovinu všech příjmů, které vydělal za období od roku 2004 až 2014. A ještě musí měsíčně herečce posílat 65 tisíc měsíce. Melanii připadla v rámci vyrovnání i vilka v Aspenu.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Celebrity

Další články z rubriky Celebrity

Zemřel kameraman Michael Chapman. Byl u toho, když se psaly dějiny kinematografie

Zemřel kameraman Michael Chapman. Byl u toho, když se psaly dějiny kinematografie

Do filmařského nebe se odebral Michael Chapman. Měl na kontě dvě nominace na Oscary – za snímek Uprchlík a za Zuřícího býka. Kromě filmů natáčel i veleslavné hudební klipy.

Ucho, dýně či žralok aneb neuvěřitelné dary fanoušků, kterými obdarovali své oblíbené celebrity

Ucho, dýně či žralok aneb neuvěřitelné dary fanoušků, kterými obdarovali své oblíbené celebrity

I když by si leckdo myslel, že celebrity už všechno mají (nebo si aspoň můžou cokoliv koupit), je hodně fanoušků, kteří jim přesto chtějí udělat radost. Jenže jestli měly dárky vždy vysoký ohlas, to rozhodněte sami.

Madonna usedne do režisérského křesla. Její vlastní životopisný film prý bude divoká jízda

Madonna usedne do režisérského křesla. Její vlastní životopisný film prý bude divoká jízda

Dvaašedesátiletá zpěvačka Madonna se zřejmě řídila heslem „pokud chceš mít něco pořádně, udělej si to sám”. Na povrch vyplouvají první informace ohledně jejího připravovaného biografického filmu, jehož scénář i režii uchopila umělkyně do vlastních rukou.

Seriál The O.C. a jeho představitelé dnes: Kdo z herců to dotáhl nejdál a kdo se proslavil alkoholovými kauzami

Seriál The O.C. a jeho představitelé dnes: Kdo z herců to dotáhl nejdál a kdo se proslavil alkoholovými kauzami

Seriál populární zejména mezi náctiletými mileniály obsáhl mezi lety 2003 a 2007 čtyři série. Jak dnes vypadají herci, jejichž tváře známe z prostředí kalifornské smetánky?

Kvůli autenticitě rolí museli tito herci drasticky hubnout nebo přibírat

Kvůli autenticitě rolí museli tito herci drasticky hubnout nebo přibírat

Deset kilo sem, deset kilo tam. Drastické diety a nebo nárazové přejídání aneb co by správný herec pro filmovou roli neudělal. Tito herci si prošli tvrdou přípravou na natáčení.


Další články z rubriky Celebrity