Kam se poděli účastníci policejní školy z bláznivé komedie Byl jednou jeden polda
50%
Foto: www.shutterstock.com

Kam se poděli účastníci policejní školy z bláznivé komedie Byl jednou jeden polda

Kam se poděli účastníci policejní školy z bláznivé komedie Byl jednou jeden polda Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Film Byl jednou jeden polda natočil Jaroslav Soukup v roce 1995. Bláznivá komedie o frekventantech policejní školy se pak dočkala ještě dalších pokračování. Co dnes dělají její hvězdy?


Petra Martincová

Představitelka Boženky je vystudovanou herečkou (DAMU) a oslavila už 51. narozeniny. Sympatické dámě čas nijak na půvabu však neubral.

Během natáčení našla herečka svou osudovou lásku, žije totiž s režisérem Jaroslavem Soukupem. Média dodnes čile spekulují, zda se pár vzal, svůj soukromý život totiž drží oba v utajení. Martincová promluvila otevřeně pouze o tom, proč nemají potomky. Herečka se musela vyrovnat s řadou potratů.

Z hereckého života zmizela již před lety, a to prý nedobrovolně. Když na veřejnost prosáklo, kdo je jejím partnerem, začalo pracovních nabídek valem ubývat. V Rakousku tak začala pracovat v hotelnictví. Rovněž se dle dostupných informací věnuje tlumočení z angličtiny a překladům.

Jaroslav Sypal

Narodil se do učitelské rodiny. Absolvoval také pedagogickou nástavbu, během ní však úspěšně složil přijímačky na brněnskou JAMU. V herectví se mu podařilo se prosadit poměrně pozdě, charakteristický projev jej předurčil ke komediálním rolím.

Role poručíka Hrubce byla pro tohoto herce zlomová. Sám Jaroslav Sypal připouští, že vedla k tomu, že se ocitl v určité škatulce, ale také mu přinesla popularitu. Dnes se dál věnuje především divadelnímu herectví a také píše, je autorem povídek i písňových textů.

Jaroslav Sypal je ženatý. Jeho manželka Michaela je sestrou Adrieny Sobotové, manželky Luďka Soboty.

Jana Synková

Narodila se v rodině pražského advokáta, umělecké geny předali Janě Synkové prarodiče z maminčiny strany.

Od roku 1969 působí v souboru Naivního divadla Liberec (dnes pražská Ypsilonka). Psycholožka Jiřina Kudláková patří k jejím nejznámějším filmovým rolím. Respekt si zasloužila také ztvárněním afektované tety Kateřiny ve filmovém zpracování legendárního Saturnina.

Herectví se stále aktivně věnuje, z posledních snímků, kde můžeme Janu Synkovou vidět, jmenujme například roli drbny Horáčkové v sérii komedií Babovřesky. Objevila se také ve snímcích Chata na prodej nebo Po čem muži touží.

Herečka, v soukromém životě spíše introvert, žije ve spokojeném manželství se zakladatelem Studia Ypsilon Janem Schmidem. Společně mají dvě děti.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy