Byli to miláčkové v oblíbeném seriálu, ale všichni skončili tragicky aneb toto jsou osudy herců z Glee
Foto: Randy Miramontez / Shutterstock

Byli to miláčkové v oblíbeném seriálu, ale všichni skončili tragicky aneb toto jsou osudy herců z Glee

V době svého největšího rozkvětu byl seriál „Glee“ nejpopulárnější show v televizi. Hvězdy hudebního dramatu se proslavily velmi rychle. Pro mnohé z nich byl seriál ale osudný, a to nejen z hlediska kariéry, ale i z hlediska života. Zde jsou tragické okamžiky, které ovlivnily obsazení Glee.


Cory Monteith

Herec Cory Monteith hrál v Glee fotbalistu Finna Hudsona, který je v podstatě vydírán, aby se připojil k hlavní skupince. Tam si ale uvědomí, že se mu líbí zpěv i tanec, tak u nich později dobrovolně zůstane. 

Monteith v minulosti užíval návykové látky. Ve čtvrté sezóně si vzal volno ze série, šel na rehabilitaci a obecně se očekávalo, že se z drogové závislosti dostane. Dne 13. července 2013 však herec zemřel na předávkování. V té době chodil se svou hvězdou Lea Michele. Glee pokračoval bez něj, i když vzdali hold jeho postavě v 5. řadě.

Přítel Beccy Tobinové

Herečka Becca Tobin se objevila jako Kitty Wilde poprvé ve čtvrté sezóně. Kitty byla, stejně jako mnoho před ní, populární sportovkyní, která se dostala do klubu spíše náhodně, ale zůstala, protože ráda vystupovala. Tobinová měla hlavní roli v sezóně 5.

Během natáčení seriálu chodila Tobinová s podnikatelem Mattem Bendikem. 10. července 2014, téměř přesně rok po Monteithově smrti, však zemřel za záhadných okolností, také sám v hotelovém pokoji.

Mark Salling

Herec Mark Salling si zahrál Noaha „Pucka“ Puckermana, a to po celou dobu běhu série. Puck byl před začátkem show fotbalistou a Finnovým nejlepším přítelem. Poté, co absolvoval střední školu, nastoupil do pěveckého sboru a později pokračoval v kariéře v Hollywoodu.

Salling čelil řadě právních problémů. Nejdříve byl obvinění ze sexuálního útoku v roce 2013 a v roce 2015 byl zatčen za držení dětské pornografie. Po přiznání viny si Salling vzal život. 30. ledna 2018 se oběsil.

Naya Riverová

Herečka Naya Riverová představovala Santanu Lopezovou, a to po celou dobu seriálu Glee. Začala jako roztleskávačka, než se přidala k známému sboru. Postava prošla v seriálu velkým osobním růstem, ukázala se jako lesba, a nakonec si vzala svou dlouholetou lásku a nejlepší kamarádku.

Riverová se v roce 2014 provdala za herce Ryana Dorseyho a spolu mají syna. V roce 2016 podala žádost o rozvod, ale v roce 2017 se znovu dali dohromady. Krátce nato byla Riverová zatčena. Znovu podala žádost o rozvod, který byl 2018 proveden. Riverová zemřela v roce 2020 kvůli náhodnému (a trochu i záhadnému) utonutí.

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Serialy

Další články z rubriky Serialy

Daly život Rodinným poutům a dalším úspěšným seriálům: Kdo jsou Jitka a Kateřina Bártů?

Daly život Rodinným poutům a dalším úspěšným seriálům: Kdo jsou Jitka a Kateřina Bártů?

Sesterský tandem Jitka a Kateřina Bártů je v Česku znám především svou prací na seriálech. Které tituly mají tyhle dámy na svědomí a jak to mají úspěšná dvojčata v soukromí?

Ďábelský detektiv se konečně vrací: Netflix zveřejnil datum vysílání druhé půlky 5. řady „Lucifera“

Ďábelský detektiv se konečně vrací: Netflix zveřejnil datum vysílání druhé půlky 5. řady „Lucifera“

Fanoušci s ním museli hodně vydržet. Po třech sériích byla kriminálka „Lucifer“ překvapivě na televizní stanici Fox ukončena. Netflix ale zachránil tuto vysoce kvalitní show a dopřál nám hned tři další řady. Aktuální pátá byla rozdělena na dvě části, a přesně tato druhá část se nám konečně ukáže.

Totální kolaps v Ulici: Kdo zachrání Blanku před smrtí?

Totální kolaps v Ulici: Kdo zachrání Blanku před smrtí?

Luděk si usmyslel, že Blance pomůže za každou cenu. A hlavně za cenu toho, že na něm bude zcela závislá. Využívá její křehkosti a nesnesitelných depresí k tomu, aby ji bezmezně ovládal. Jeho péče ale Blanku dostane až na úplné dno a půjde jí dokonce o život.

Jaké strasti v těchto dnech prožívají hvězdy seriálu Slunečná?

Jaké strasti v těchto dnech prožívají hvězdy seriálu Slunečná?

Erika se vrací zdrcená z nemocnice s velice špatnými zprávami o Tomášovi. Nejenže má zlomené obratle, bohužel úraz zasáhl i mozek, na kterém se mu objevil otok. Což pro něj může znamenat trvalé následky. Janek se za něj přimluví u známého profesora Vopálenského, který by mu snad dokázal pomoct. Co se mu ale nelíbilo, byl rentgen, proto se sebou profesor přiváží i dalšího specialistu na úrazy páteře. Bohužel ani zprávy z hospody nejsou příznivé. Rokyta donesl chlapům, že Tom žádnou naději nemá a doktoři jen mlží. A tím špatné časy na statku zdaleka nekončí.

Ivan Lupták z Ordinace v růžové zahradě 2 se živí jako číšník. Jak mu tato profese sedí?

Ivan Lupták z Ordinace v růžové zahradě 2 se živí jako číšník. Jak mu tato profese sedí?

Po tom, co se Lucie rozhodla odjet na nějaký čas do zahraničí, ujali se baru U Čerta dvě jiné hvězdy Ordinace - Vojta Kratochvíl (Ivan Lupták) a Marek Doležal (Štěpán Benoni). Vzali to jako obrovskou výzvu, protože provozováním restaurace byli dosud nepolíbení. Vojta váhal, zda se vydat tímto směrem, ale po tom, co mu Marek navrhl, že do toho půjdou společně, spanilá barová jízda dvou lékařů kamenické nemocnice může začít.


Další články z rubriky Serialy