Bohumil Klepl opustil seriál ZOO kvůli hledání smyslu života

Bohumil Klepl opustil seriál ZOO kvůli hledání smyslu života
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Zatímco si jiní postarší herci libují, když získají roli v seriálu, který má perspektivu dlouhodobého vysílání, Bohumil Klepl se s natáčením dobrovolně rozloučil a po prázdninách už jeho postavu v seriálu nenajdete.

Peníze pro něj nejsou dostatečnou motivací

Finanční jistota, kterou dlouhodobé seriály poskytují, pro něj nebyla dostatečně silným motivem, aby v natáčení pokračoval. Jako důvod odchodu sympatický herec uvedl časovou vytíženost a jiné závazky.

Herec si chce užívat volného času

Jak ale z rozhovoru pro zeny.iprima.cz vyplynulo, hlavní důvody, kvůli kterým ošetřovatel nosorožců Radek Daňhel ze seriálu mizí, mohou být úplně jinde.

Bohumil Klepl nedávno slavil 64. narozeniny a zřejmě tak trochu bilancoval, co už v životě dokázal a co by ještě chtěl stihnout. Jak se nedávno klepl zmínil, herectví obětoval velkou část svého života a hodně času. Hraje stále rád a bez své profese si neumí život představit, ale v tom prací nabitém životě nějak zapomněl na koníčky.

Doslova uvedl, co by ještě chtěl:

„Teď to řeknu blbě, ale abych našel nový smysl života.“

„Protože všichni lidi, důchodci, mají nějaké koníčky, ale já je nemám. Já mám furt to herectví, a když to nebudu dělat, zblázním se. Tak hledám smysl ještě někde jinde, aby to nebylo ve večerních představeních a natáčeních, ale i v soukromém životě,“ dodal.

Oblíbený herec se zmínil, že je nadšený ze svého vnuka Ralfa, který ho nabíjí a je jeho největší životní nadějí.

Odchod ze seriálu byl v přátelské atmosféře

Postava ošetřovatele nosorožců tak bude nahrazena uznávaným specialistou na nosorožce, který se věnuje oplodňování samic v národních parcích.

Štáb pracující na natáčení seriálu ZOO popřál herci štěstí a poděkoval za zpříjemnění natáčení. Není vyloučeno, že by se někdy v budoucnu mohl k natáčení vrátit.

Bohumil Klepl je vždy na natáčení mezi hereckými kolegy vítaný, protože je skvělým vypravěčem a jeho veselé historky o tom, jak rád používá vysavač nebo jak na dovolené u moře ztratil umělý chrup, jsou už legendární.

Zdroj článku: