A co teď? Jak zakryli tvůrci seriálu Jak jsem poznal vaši matku obří břicha hereček?
84%
Foto: www.shutterstock.com

A co teď? Jak zakryli tvůrci seriálu Jak jsem poznal vaši matku obří břicha hereček?

Mít děti je přirozená součást života. Když ale natáčíte téměř deset let jeden seriál – a vaše postava je zrovna po rozchodu, asi se do scénáře úplně nehodí vaše těhotenské břicho. Jak jej zakryli?

A co teď? Jak zakryli tvůrci seriálu Jak jsem poznal vaši matku obří břicha hereček? Další fotografie v galerii >

Dvě v tom!

Nedlouho po tom, co představitelka Lily, Alyson Hannigan, oznámila tvůrcům seriálu, že je těhotná, objevila se ještě jedna nečekaná informace. Zanedlouho potom se totiž i další z hlavních ženských postav, Robin, kterou hraje Cobie Smulders, dozvěděla stejnou zprávu.

A tak zatímco obzvláště Robin hrála postavu, jíž se zřejmě nikdy nepodaří mít děti, a možná o tom ani netouží, v herečce rostl nový život. Produkce se tedy řádně zapotila, když musela během čtvrté série seriálu zakrývat hned dvě těhotenství hlavních postav.

 
Zdroj: Pinterest

Jak zakrýt těhotenství? Ukázat pupek při jídle!

Filmaři byli při zakrývání těhotenství dvou hlavních hereček skutečně nápadití. Nejen, že použili osvědčení televizní triky, a my se tak můžeme na hlavní postavy dívat, jak sedí za stolem, nosí maxi size halenku, nebo mají před sebou velkou kabelku, ale v jedné scéně je dokonce těhotenský pupík naplno odhalen.

V díle nazvaném Dosněžitelné je totiž Alyson Hannigan součástí soutěže v jídle. Seriálová Lily tam dokonce vyhraje soutěž v pojídání hot dogů, a tak je třeba zdůraznit, jak je přecpaná. Pupek se skutečně hodil!

Tvůrci seriálu se s těhotenstvím dvou hlavních postav najednou vypořádali skvěle. My jsme si toho teda rozhodně nevšímli.

DOPORUČUJEME

Novinky