Hvězdy z Teorie velkého třesku se staly díky seriálu nesmrtelnými, ale co dělají dnes?

Hvězdy z Teorie velkého třesku se staly díky seriálu nesmrtelnými, ale co dělají dnes?
Teorie velkého třesku, původně vysílána na CBS, byl dlouho vysílaný americká sitcom, jenž se točil od roku 2007 do roku 2019, a až dodnes je velmi populární. Humorný seriál pojednával o skupince sociálně nezapadajících přátel se všemi jejich životními zkouškami a souženími.

Jim Parsosn – Sheldon Cooper

Sheldon Cooper byl hlavní rolí seriálu. Je o něm známo, že si jde po svém a nestydí se chlubit se svou enormní inteligencí. Na konci seriálu se oženil se svou přítelkyní Amy Farrah-Fowlerovou, i když dlouho říkal, že ženu nikdy nebude potřebovat.

Parsons po odchodu ze seriálu působil jako výkonný producent seriálu „Spešl“ a převzal hlavní roli Henryho Wilsona v netflixovském seriálu Hollywood. Mezi jeho nejnovější filmové počiny patří „Zlo s lidskou tváří“ a „Kluci z party“.

Johnny Galecki – Leonard Hofstadter

Leonard je spolubydlící Sheldona (aspoň v prvních deseti řadách) a je spíše přímočará postava. Je samozvaný nerd, ale chce udělat dojem na novou sousedku Penny, která bydlí přes chodbu.

Herec Johnny Galecki, otec jednoho dítěte, pokračoval v hlavních rolích v epizodách nově natočeného seriálu „The Conners“, které je jakési pokračování seriálu „Roseanne“ z 90. let, a ve filmu „Psí poslání 2“.

Kaley Cuoco – Penny

Penny byla typická dívka od vedle, jenže producenti neočekávali, že bude její postava tolik oblíbená. Postupem času se však integrovala se zbytkem „nerdů“ a stala se pevným členem "gangu".

Herečka Kaley Cuoco také dosáhla obrovského úspěchu od svého odchodu ze seriálu, když hrála a produkovala hitovou show „Letuška“. Za svou práci na seriálu byla nominována na Zlatý glóbus a Screen Actors Guild Awards. Taktéž dabovala hlavní postavu v seriálu Harley Quinn.

Kunal Nayyar – Raj Koothrappali

Raj je plachý astrofyzik, který trpí selektivním mutismem, což znamená, že není schopen mluvit v blízkosti žen. Tuto nemoc dokáže porazit po hlubokém rozhovoru s Penny, a i když má poté několik přítelkyň, až do konce seriálu zůstává nezadaný.

Herec Kunal Nayyar v současné době natáčí pro film „Spaceman of Bohemia“ a zahrál si také v jedné epizodě kriminálky „Criminal: UK“. Aktuálně by ho nemusel poznat každý fanoušek, on si totiž ostříhal vlasy na krátko a za to nechal narůst vousy.

Simon Helberg – Howard Wolowitz

Howard je letecký inženýr, který dlouho žil se svou matkou, dokud neodjel do vesmíru. Poté, co se vrátil jako astronaut, oženil se s Bernadette a bydlel s ní.

Herec Simon Helberg se objeví ve filmu herecké kolegyně Mayim Bialik „As Sick As They Made Us“, kde bude hrát Nathana. Hraje také dirigenta ve filmu „Annette“ z roku 2021. Tento film je momentálně v postprodukci.

Melissa Rauch – Bernadette Rostenkowski Wolowitz

Bernadette dříve pracovala s Penny v Cheesecake Factory, než se začala věnovat naplno mikrobiologii. Po dosáhnutí doktorského titulu se stane Howardovou ženou.

Herečka Melissa Rauch dále hrála v epizodách seriálu „Černé pondělí“, „Robot Chciken“ a dabovala postavy v „Animaniacs“.

Mayim Bialik– Amy Farrah-Fowlerová

Amy byla Howardem a Rajem vybrána, aby šla na rande se Sheldonem. I když začala podobně jako Sheldon, tedy sociálně absolutně neschopná, seznámila se s ostatními ženami ve skupině, a najednou se začala zajímat o romantiku a vztahy.

Herečka Mayim Bialik má po odchodu ze seriálu plné ruce práce a hraje titulní postavu v seriálu „Call Me Kat“. Také hostovala v americké show „Jeopardy!“ a jejím nejnovějším úkolem je režie filmu „As Sick As They Made Us“. Hvězda také právě spustila svůj vlastní podcast s názvem „Bialik Breakdown“.

 

Zdroje: