Streamovací služby se perou o novou bondovku Není čas zemřít
Foto: Alexander Tolstykh / Shutterstock.com

Streamovací služby se perou o novou bondovku Není čas zemřít

Streamovací služby se perou o novou bondovku Není čas zemřít Další fotografie v galerii >
Foto: Alexander Tolstykh / Shutterstock.com

Nejnovější díl Jamese Bonda Není čas zemřít se měl premiérově objevit v kinech již v dubnu letošního roku. Jak už to tak někdy bývá, kvůli pandemii koronaviru a uzavření kin, se premiéra odložila. Kde ji teď uvidíte nejdříve?


Uvidíme premiéru nového Jamese Bonda poprvé z domova?

Pandemie koronaviru zapříčinila i to, že se premiéry filmů odkládají. Nejinak tomu je i v případě Jamese Bonda. O nový díl Není čas zemřít se nyní perou streamovací služby. Na které premiéru tohoto hitu uvidíme? Možností je několik.

  • Netflix,
  • Apple TV+,
  • Amazon Prime Video,
  • Rakuten TV,
  • a další.

Streamovacích služeb je hned několik a vypadá to, že se nyní jedná o dvě nejoblíbenější a nejúspěšnější, a to Netflix a Apple TV+. Částka za práva k vysílání premiéry nového Bonda je však astronomická a možná bude premiéra filmu až v roce 2021.

Příběh dílu Není čas zemřít

James Bond zaslouženě odpočívá, jenže odpočinek mu brzy překazí jeho přítel ze CIA. Odpočinku si tak neužije a vydá se zachránit vědce, kterého unesli. A nebude to vůbec nic jednoduchého. V hlavní roli Jamese Bonda se opakovaně objeví Daniel Craig.

Zajímavosti ze světa Jamese Bonda

Věděli jste, že postava Jamese Bonda byla vytvořena již v roce 1952 a během všech dílů se vystřídalo hned několik herců. Kromě posledního Daniela Craiga jste v roli agenta 007 mohli vidět Pierce Brosnana, Timothy Daltona, Seana Conneryho, Geroge Lazenbyho a v neposlední řadě i Rogera Mooreho, který má na svém kontě nejvíce filmů a to celkem sedm.

První díl se Seanem Connerym měl premiéru v roce 1962, celkem bylo natočeno 25 dílů, a to i s tím posledním s názvem Není čas zemřít. Zajímavostí je, že nejvyšší tržby, a to přes miliardu dolarů, měl díl třiadvacátý s názvem Skyfall. V tomto snímku se také objevil Daniel Craig.

Bude to již poslední akce agenta 007, nebo se dočkáme ještě nějaké další?

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy