Nový český komediální seriál Pan profesor rozdělil diváky na dva tábory

Nový český komediální seriál Pan profesor rozdělil diváky na dva tábory
Jistě jste již postřehli, že se na obrazovkách televize Nova objevil nový seriál. V prvních dílech měl snímek dost velkou sledovanost, své diváky si dokázal získat, některé však i odradit. Někteří zastávají názor, že jde tentokrát o seriál, u kterého se nemusí moc přemýšlet, kde jde spíše o vtip a pobavení než o předávání nějakých smyšlených představ.

Druhá část tábora je nakloněna spíše k názoru, že jde pouze o adaptaci již natočeného německého seriál Der Lehrer, nebo slovenského Pán profesor z roku 2020.

Hlavní cíl a děj seriálu

Jde o seriál s hlavním cílem pobavit publikum. Jedná se o děj odehrávaný ve středoškolském prostředí s Vojtou Dykem v hlavní roli. Seriál je spíše komediální než romantický, avšak ani o romantiku není nouze. Natáčení probíhalo především na půdě České zemědělské univerzity v Praze.

Jeho děj představuje obyčejné i neobyčejné příběhy lidí studujících na průměrném gymnáziu.

Není nouze o zajímavé situace, rodinné příběhy, romantické zápletky a jiné vtipné scény. Každý díl je o jiném příběhu, jde tedy o volné navazování.

Obsazení

Jak již bylo řečeno, hlavním protagonistou je herec a zpěvák Vojtěch Dyk. Zodpovědně, ale svérázně vzal za úkol diváky především pobavit, a z některých situací si udělat vyloženě legraci. Vše bere s nadhledem, někdy až riskuje svou reputaci. Dějem také zamíchá nová mladá učitelka na gymnáziu v podání výborné herečky Beáty Kaňokové.

Jak už to, tak bývá, můžeme očekávat, že tento vztah nebude jen čistě kolegiální. Dalšími herci, kteří mají v seriálu menší, ne však méně důležitou roli, jsou například Matouš Ruml, Martin Pechlát, David Švehlík a řada dalších českých osobností.

Pokud máte rádi český humor a chcete si u televize spíše odpočinout, tento seriál je šitý na míru přímo vám.

Zdroje: