Prostřeno plné hvězdiček z reality show: Nevychovanost hostů dohnala jednu z hostitelek k slzám

Prostřeno plné hvězdiček z reality show: Nevychovanost hostů dohnala jednu z hostitelek k slzám
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
V příštím týdnu se diváci mohou těšit na to, že je k sobě domů pozvou hvězdy reality show. Mají zkušenost s kamerou neustále za zády, neměla by je tedy při přípravě jejich soutěžních menu rozhodit. Kdo si nejvíc myslí na výhru a kdo celou účast pojme jako show?

K plotně i prostřenému stolu půjdou ti, co už se s diváky o své životy podělili – Simona Míková, Pitty, Věra Patt, Julián Záhorovský a Karel Frýd.

V pondělí se domácností pochlubí Simona

Zdroj: FTV Prima

Jako první se k plotně postaví moderátorka rádia Kiss Simona Míková. Ta zkoušela v televizi najít lásku, ale nenašla. Ale našla sama sebe. Od své účasti v reality show se hodně změnila. Začala pracovat sama na sobě a užívat si života. V kuchyni se umí otáčet, menu připraví světové – chicken strips with green salad, pumpkin soup, chicken tacos a brownies with s’mores. Hosté si u čtení menu budou lámat hlavu nad tím, co je co. A zábava bude roztleskávací, jelikož Simona vezme hosty na trénink cheerleadingového družstva.

V úterý vaří Pitty

Druhý v pořadí se k plotně postaví Pitty. Účastník druhé řady VyVolených se už nevěnuje travesty show, ale má vlastní kosmetický salon. Zaměřuje se především na pánskou kosmetiku a sám vypadá daleko mladší, než ve skutečnosti je. Pitty hosty pozve do bytu, ve kterém žije se svým partnerem. A je to právě partner, kdo doma vaří, ale Pitty se nechce nechat zahanbit, a tak si své menu společně s partnerem natrénuje.

Partner bude přítomen i u vaření, ale jen jako poradní hlas, vařit bude Pitty sám. A připraví jídla svých blízkých, když nachystá lehký italský předkrm s domácím pečivem podle M., domácí cibulovou polévku podle V., špíz s chimichurri omáčkou a přílohou dle chuti podle P. K. a štrúdl s vanilkou a vaječným koňakem podle M. V kuchyni to Pitty nakonec docela zvládne, ale bude mu mírně váznout obsluha a servírování. Hosté se tak musejí připravit i na čekání.

Středeční vaření patří Věře

Zdroj: FTV Prima

Středeční soutěžní menu nachystá účastnice prvních VyVolených Věra Patt. Mezi její koníčky patří muzika – DJ a zpěv. Má ráda sport, baví ji hokej. Diváci se dozví, jak šel její život po úspěšné reality show dál. Věra žije v malinkaté garsonce v centru Prahy, kterou má naplněnou spoustou relikvií z VyVolených. Věra si nechala všechno, co s úspěšnou reality show souviselo – kromě županu, podpisových karet a drobných upomínkových předmětů má doma třeba i ubrousky s logem pořadu. Věra sází na odvážné menu, když připraví barevné zdravé překvapení, babiččinu polévku, Fondue Bourguignonne a domácí omáčky a roládku Helenky Vondráčkové. Věra bude mít co dělat, aby své menu vůbec stihla. Hosté budou její práci v kuchyni komentovat tak, že Věra později neudrží slzy. Hosté se musí připravit na spoustu čekání a improvizace. Během hlavního chodu bude málem hořet a na zábavu dorazí host DJ Uwa, Věřin kamarád.

Amatérský zpěvák Julián pozve hosty ve čtvrtek na retro ochutnávku z 90. let

Zdroj: FTV Prima

Ve čtvrtek předvede to, co u plotny dovede, finalista pěvecké reality show Julián Záhorovský. Dneska už se neživí jen hudbou, ale pracuje i jako specialista komunikace. Ve volném čase rád jezdí na snowboardu a na inline bruslích. A miluje výlety. A taky se zrovna nedávno přestěhoval do nového domu. Vlastně je v něm úplně čerstvě, a zažije tak velkou premiéru v kuchyni.

Julián sází na devadesátkové menu, když pro své hosty připraví střelu z 90‘, český unikát, 90‘ bombu a pohár vítězů. Julián téma večera hostům prozradil, a tak měli šanci se na něj připravit a dorazit v zajímavých outfitech. Devadesátkových. Věra nepřijde s úsměvem na tváři, přes noc se jí v hlavě rozležel průběh večera a uvědomila si, že se jí dotkly kritické poznámky soupeřů. A nechce si nechat nic líbit…

V pátek si připomeneme plyšáka Karla

Zdroj: FTV Prima

V pátek nás k sobě domů a do svého života pozve Karel Frýd. V reality show, ve které byl, se mu říkalo Plyšák, ale je to spíš sporťák. Karel se živí jako kondiční specialista a osobní trenér. Samozřejmě miluje sport a pohyb, ale hlavně svou rodinu. Karel je hrdým otcem dvou dětí a hosty pozve k sobě domů, do baráčku, který je plný krásných fotek šťastné rodiny.

Ani Karel moc času v kuchyni netráví, ale i on se na svůj večer náležitě připraví a vsadí na jídla, která sám zvládne připravit pesto z medvědího česneku a vlašských ořechů na čerstvém chlebu, polévku z červené řepy a fenyklu, trenérův monstrózní flák hovězího masa na šťouchaných brambůrkách a nejlepší palačinky na světě. A zábava bude u místních hasičů, které Karel obdivuje. Sám by se také chtěl stát dobrovolným hasičem.

Zdroje článku:
  • Press kit FTV Prima,
  • Autorský text