Oscarový Rami Malek nefandí sociálním sítím. Jak na škole se svým dvojčetem podváděli?
Foto: www.shutterstock.com

Oscarový Rami Malek nefandí sociálním sítím. Jak na škole se svým dvojčetem podváděli?

Cenami ověnčený herec, který pochází z rodiny koptských křesťanů, se narodil v Los Angeles. Má dva sourozence – jedním z nich je i jeho identické dvojče. A právě s ním během školních let provedli jistou záměnu, aby Rami bratrovi pomohl.

Oscarový Rami Malek nefandí sociálním sítím. Jak na škole se svým dvojčetem podváděli? Další fotografie v galerii >

Na sociálních sítích jej neuvidíte

I když má Rami Malek Twitter i další účty na sociálních sítích, pikantnosti z jeho osobního života tam naleznete jen těžko. Zatímco některé herecké celebrity na sítě umisťují svou snídani, oběd i večeři, Rami tam má doslova jen pár fotek. Nepovažuje sociální sítě za přínosné.

Nutno dodat, že jeho rodiče mohou být hrdí nejen na něj, ale i na jeho sourozence. Jeho sestra Yasmine je fyzičkou, a jeho identické dvojče Sami se stal učitelem.

Trpěl depresemi

Během dospívání trpěl Rami depresemi. Velmi se toužil prosadit v hereckém světě, ale dlouhá léta se mu to nedařilo. Studoval divadlo a tajně snil o tom, že se proslaví a ukáže světu svůj talent. Jeho rodiče si nepřáli, aby se stal hercem, proto si svůj sen musel vybojovat. Vedlo to k další psychické zátěži a stresu. Sám uvedl, že během teenagerských let trpěl depresemi. Díky svému odhodlání se však nakonec proslavil.

 
Zdroj: Pinterest

Na škole pomohl bráchovi

Rami má identické dvojče Samiho. A stejně jako mnoho dvojčat na světě, i oni svou identickou podobu někdy využili ve svůj prospěch. V rozhovoru v show Jimmyho Kimmela Rami přiznal, že se někdy s bratrem prohazovali a předstírali, že jsou ten druhý. Jednou dokonce svému bratrovi pomohl při zkoušce ve škole. Sami měl totiž za úkol přednes antické tragédie. Rami měl jako student divadla k této látce blíže, a tak se rozhodl svého bratra zastoupit. Zkoušku složil úspěšně a pomohl tak bratrovi k úspěšnému dokončen školy. 

Rami Malek má na svém kontě Oscara za hlavní herecký výkon ve filmu Bohemian Rhapsody, kde si zahrál frontmana skupiny Queen.

DOPORUČUJEME

Novinky