Dnes v Ulici: Bářin večer s Pavlem opět nevyšel a Sára je znovu nepřítomná

Dnes v Ulici: Bářin večer s Pavlem opět nevyšel a Sára je znovu nepřítomná

Reakce k článku

Podělte se o svou reakci
Komentáře
Sára potěšila Království hraček svou přítomností, unavila všechny kolem svou výřečností a rozmazlila je svými doma dělanými zákusky, aby si později svou pověst trysko holky opět zkazila. Bára teď ale spíše řeší Pavla, se kterým se nesejde kvůli Laury.
Obsah článku
  1. Sára je opět nezvěstná
  2. Lukáš si dobírá Báru i Rosťu
  3. Báru nejspíš s Pavlem přejde trpělivost
  4. Bára by chtěla od randění něco víc

Sára je opět nezvěstná

Anička si nedělala kdovíjaké naděje, že u nich Sára zůstane natrvalo. Přece jen se ale v posledních dnech zdálo, že Sára konečně našla svůj směr a nějakou dobu u nich zůstane. Ale buď ji opět přepadla deprese a nicnedělání, nebo někde rozjíždí své vlastní plány a vůbec se neobtěžuje ani omluvit svou nepřítomnost v práci. Až přijde, určitě si to s ní vyřídí. To tak nejde, aby u nich v Království rozvířila vody a pak si jako nic zmizela. Vždyť Bára jí nakonec dovolila malovat ty děti, jejichž rodiče si u nich v hračkářství nakoupí. A to je přesně problém Sáry. Není na ni spolehnutí. I Vaškova maminka tedy na Báru vyjížděla úplně zbytečně. Sára je pořád stejná... problémová.

Lukáš si dobírá Báru i Rosťu

Lukáš je svým způsobem vtipným chlapem na vozíku. Jeho rýpavá povaha však může být pro někoho obtěžující. Zvlášť pak pro ty, kteří mají co skrývat. Například Rosťa. Ten se netají tím, že je Vanda jen jeho kamarádkou. Lukáš mu tento fakt ale nevěří. Pořád si Rosťu dobírá tím, jestli už má jméno pro miminko, které se má Vandě narodit. Rosťovi je tohle nepříjemné už kvůli Vandě. Podobně nepříjemně se cítí třeba Pavel, kterého si Lukáš pro změnu dobírá kvůli Báře. Neuniklo mu totiž, že Pavel a šéfová se k sobě nějak moc mají.

Báru nejspíš s Pavlem přejde trpělivost

Bára dala Pavlovi opět šanci a pozvala ho k sobě na večeři. Pavel ji příjemně překvapil tím, že chtěl Báru pozvat on. Ale protože hrozilo, že je Lukáš a další lidi v hospodě uvidí, naplánovali si večer u Báry doma. Pavel něco vybere a zaplatí a konečně budou spolu. Bára se na tu chvíli těší jako malá holka, ale jejich společnou radost jim překazí Laura. Ta se k tátovi nečekaně nasáčkuje. Nejspíš ho chce spasit, protože nakoupí, uvaří a uklidí. Za jiných okolností by to Pavla potěšilo. Teď se to ale vůbec nehodí. U Báry tímto ale klesl. Místo, aby Lauře řekl, že se mu to dnes moc nehodí, normálně hodí Báru přes palubu. Ale co jiného mohl dělat? Se svou diagnózou by o jeho nepřítomnosti brzy věděla také Linda, která by u Báry zjišťovala, jestli Pavel někoho nemá. Bára tedy jen pokrčí rameny a po zbytek dne má zkaženou náladu.

Bára by chtěla od randění něco víc

Proč se jen Bára musela zakoukat do hasiče po prodělaném covidu? Navíc do bratra Lindy? Teď musí postupovat obzvlášť opatrně, aby je nikdo neviděl. Protože jakmile to zjistí Laura s Lindou, pěkně si ji vychutnají. Bára pak poklesne v jejich očích a budou si o ní myslet kdovíco. 

Reakce k článku

Podělte se o svou reakci
Komentáře
Zdroj článku:
  • Autorský text