Dnes v Ulici: Milošovi bouchnou saze a Vanda opět balancuje na hraně propasti

Dnes v Ulici: Milošovi bouchnou saze a Vanda opět balancuje na hraně propasti
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Eva se naučila s Milošem hezky manipulovat. Tak moc hezky, že si málokterý divák Ulice vzpomene na doby, kdy šel z Miloše strach. Teď mu ale dojde trpělivost a bouchnou mu saze. To Luděk by nejspíš taky vybouchnul, kdyby se dozvěděl, že Vanda znovu flirtuje s kasinem.

Vanda je nepoučitelná

Nenapravitelnou Vandu pálí dobré bydlo. Luděk ji zahrnuje luxusem. Plánuje s ní rodinu a už nejspíš zapomněl na její staré hříchy. Aktuální je pro něj nový post ředitele, který si žádá i určitou prestiž. A zatímco se Luděk bojí, že největší skandál vyvolá Evženův článek, jeho nepoučitelná ženuška si klidně riskuje jeho pověst v kasinu. To bude titulek. Manželka ředitele zubní komory gamblerkou! A proč Vanda do kasina vůbec leze? Naposledy tam byla s Hanou, které se podařilo vyhrát pěknou sumu. Proč by také ona nemohla mít to štěstí? Navíc teď je opět při penězích. Hana jí platí za její starostlivost. Proč tedy peníze neroztočit v kasinu? Místní krupiér ji ke hře pěkne svádí. Protentokrát Vanda sice odchází. Je ale přesvědčená, že už se sem nevrátí?

Kristýna je na Borka pořád naštvaná

Kdyby Luděk věděl, kde se jeho žena courá, okamžitě by jí zakázal veškerý kontakt s Hanou. Už by to najednou nebyl Evžen, komu Hana vadí. Po zkušenostech s anonymními alkoholiky je Hana Evženovi úplně ukradená. Provalit se to může na společné oslavě jeho nového místa. Nebude tam chybět ani Kristýna. Té se Blanka ptá, zda-li chce pozvat i Borka. Od mámy je tato nabídka velmi šlechetná, ale zrovna teď se jí nehodí. Kristýna totiž vůbec neví, jak na tom s Borkem je. Borkův kontakt s manželkou jí vadí a minule ztropila scénu. Proč už se nerozvedou?

Eva si nevidí do úst

Místo toho, aby Eva ocenila, kolik toho Miloš doma zastal, věčně se jí něco nelíbí. Nevidí, že je uvařeno, o Miloška postaráno, vyžehleno... Vidí, že dostal Milošek čtyřku. Když se s ním ale učí ona, má alespoň trojku. To Miloše pekelně naštve. Co si ta ženská vůbec představuje? Udělá z něj domácí hospodyňku a pak na něho ještě ječí. Hlavně, že ona rozjíždí svou slibnou kariéru. Miloš si ale vůbec nepamatuje, jestli kolem něj Eva takhle běhala, když on s Vítkem rozjížděl podnikání. To byla nejspíš utahaná z práce, z péče o domácnost a Miloška. Ženské ale dovedou být pořádně nevděčné a Miloš toho má dost. Bouchá do stolu a Evě ukazuje své hranice. Už toho bylo až dost!

Miloš trucuje a plánuje převrat

Ten den už se Miloš s Evou nehodlá bavit. Oba se stydí před Frantou, kterému vlastně okupují jeho byt. Měli by se uklidnit a pořád před ním nepředvádět italskou domácnost. Frantu to samozřejmě obtěžuje. Mnohem více mu však vadí, že se ti dva zkrátka nedokážou shodnout. Vždyť v tom musí vyrůstat Milošek!

Zdroj článku:
  • Autorský text