Proč si spousta žen vybere staršího muže? Své o tom ví i kráska ze Slunečné a Ordinace v růžové zahradě Veronika Arichteva

Proč si spousta žen vybere staršího muže? Své o tom ví i kráska ze Slunečné a Ordinace v růžové zahradě Veronika Arichteva
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Herečka Veronika Arichteva zraje jako víno. Čím více let jí přibývá, tím více roste i její krása. Zdokonaluje se nejen vzhledově, ale i osobnostně a profesně. Představíme-li si její zprvu naivní a zdrženlivou Sylvu Petrovou, dceru Gity Petrové z Ordinace v růžové zahradě a naproti ní postavíme dceru velkotovárníka, okouzlující a rafinovanou Magdalénu Škvorovou z První republiky, jistě by v srdcích mužů zvítězila právě Magdaléna. V srdci jednoho velice známého má místo již několik let.

Veroničino srdce si získal vynikající režisér Biser A. Arichtev. Potkali se při natáčení seriálu Vyprávěj, kde Veronika hrála Klaudii a Biser stál za kamerou. Nejspíše i on si všiml jejího osobitého kouzla, krásné tváře a vnitřní energie, co z ní vyzařuje. I Veronika se v rozhovoru pro Blesk svěřila, že to mezi nimi jiskřilo na první pohled, i když byli oba tou dobou zadaní. Lásce ale nikdo neporučí, a když se spolu potkají dvě spřízněné duše, nezastaví je ani svědomí, že už mají vedle sebe jiné partnery. Pro Veroniku Biser byl a je mužským ideálem, ke kterému vzhlíží. Možná ji poučila i zkušenost z předchozích vztahů s mladšími partnery, než je její současný manžel. A že byly některé dost divoké. Třeba z takové partnerské zkušenosti s Rudou z Ostravy se tato mladá dáma vzpamatovávala dlouho. Svého Bisiho, jak manžela nazývá, vychvaluje až do nebe. 

Čtěte také: Seriál Ordinace v růžové zahradě: Jak dnes vypadají a čemu se věnují bývalé sestřičky z kamenické nemocnice?

Zdroj: Pavel Gwužď / Nextfoto

 

Čtěte také: Anatomii života obohatí šílená sestřička z Ordinace v růžové zahradě 2

„Měla jsem pár vážných vztahů už předtím, ale tenhle byl jiný. Viděla jsem, že je Bisi dospělý, a teď nemyslím věkem, ale uvažováním, že mě přitahuje, že je zodpovědný, protože má dítě z minulého vztahu, o které se skvěle stará, že je hodný, chytrý, má přehled,“ prozradila Veronika o svém muži, se kterým má společného syna. Potkávají se tedy často nejen při natáčení různých televizních projektů, ale ještě častěji doma. A obojí jim funguje báječně. 

Čtěte také: Strach o Táňu je větší a větší – vrátí se vůbec zpět? Co nám přinese čtvrteční Ordinace v růžové zahradě

  Zdroje:
  • https://sip.denik.cz/celebrity/veronika-arichteva-muzi-minulost.html
  • https://www.csfd.cz/tvurce/54848-biser-a-arichtev/