Pobavte se u tipů od diváků Ulice, kteří hádají, jak celý seriál nakonec dopadne

Pobavte se u tipů od diváků Ulice, kteří hádají, jak celý seriál nakonec dopadne
Seriál Ulice se na televizních obrazovkách objevuje od roku 2005. Každý všední den tak mohou diváci sledovat své oblíbené postavy. Přitom se neubrání svým malým teoriím o tom, jak seriál skončí. Pojďte se nad některými z nich pobavit.

Zatímco některé divácké tipy jsou úplně mimo,...

Divácké tipy na to, jak seriál Ulice skončí, jsou jen tipy, a proto se není čemu divit, když některé z nich nevyjdou. Jako třeba ten tip, ve kterém diváci hádají, že Vendula kvůli hádce se Světlanou zmizí z Prahy:

Lumír bude podezírat Světlanu z nevěry, vše se vyjasní a Světlana dá kapky Vendule, ta poté dá výpověď v pekařství a odstěhuje se pryč z Prahy. Nyklová zemře na přepracování v pekařství.

Naopak Vendula se v Ulici dobře zabydlela, se svým otcem Lumírem vychází skvěle, provdala se a s Pavlem mají dceru Elišku.

Dalším tipem je ten, že:

Tony unese obě děti od Digi. Herman je zachrání a Tony bude ve vězení. Digi si vezme Hermana a bude s ním mít další dvě děti.

Nebo že:

Tony z vězení nesplatí Coolnu a ta propadne zpět Monice, která ji podaruje Márovi. Mára v Coolně nechá pracovat svého otce Luboše.

Tony opravdu s Digi neskončil, ale také neskončil ve vězení, jak mu diváci Ulice předpovídali. Zatímco Tony založil rodinu s Domčou z Coolny, kterou vlastní a, ve které vše klape, Herman svou životní partnerku stále hledá. Možná jí bude Gábina Pumrová.

Úplně mimo je pak ten tip, že „Dílna shoří, kapela skončí a radnice propadne bulváru. Stejně jako předpověď, že:Kadeřnictví zkrachuje. Adriana si vezme Mickyho. Pešek s Amálkou z toho zemřou na infarkt.

Diváci neměli pravdu ani v tom, když tipovali, že:Všichni Maléřovi zdrhnou do Ameriky, zatímco děda se svou novou partnerkou se odstěhuje zpátky do Loučky. Do Ameriky totiž odcestovala jen jejich dcera Rozina.

Anna Kadeřávková, Zdroj: Pavel Gwužď / Nextfoto

... tady se diváci docela (nebo aspoň z poloviny) trefili!

Když předpovídali, že Anička se s Bedřichem rozvede, Bedřich se odstěhuje k Jindře. Franta, Skyler a jejich dítě zemřou po spadnutí letadla cestou do Prahy,“ mohli později jásat nad svým správným tipem, když Anička od Bedřicha nadobro odešla. Bedřich dokonce jednu dobu bydlel s Jindrou, se kterou čekal dítě.

Ovšem ta ho nakonec podvedla s jiným, a i s dcerou od něj odešla. Franta se Skyler určitě nezahynuli při tragickém pádu letadla, ale rozpadl se jejich vztah, což Franta nesl velice těžce. Za Skyler už si však našel náhradu, a to Báru Klímovou.

A tato předpověď se docela povedla

Nejvíce se však diváci do děje Ulice trefili tímto tipem:

Tereza si nakonec vezme Davida. Matěj zbohatne a odstěhuje se do Německa. Ota bude čekat s Hedvikou dítě. Knoblochovi a Ema se odstěhují zpátky do Kašperek, aby nemuseli být s bláznivou Aničkou.

Tereza se opravdu provdala za svého kolegu Davida. Matěj opravdu zbohatl díky tomu, že se mu podařilo rozšířit firmu. S Katarínou a dítětem však zamířili do španělské Barcelony. Ota s Hedvikou opravdu čekali dítě a Knoblochovi se s Emou odstěhovali do Kašperek. Ovšem ne kvůli Aničce. S tou je Eva Knoblochová nejlepší kamarádka.

Které tipy vás pobavili nejvíc?

 

Zdroje: