Pamatujete si extravagantního Martina Hranáče z VyVolených? Čím se dnes živí?

Pamatujete si extravagantního Martina Hranáče z VyVolených? Čím se dnes živí?
Pamatujete si extravagantního Martina Hranáče z VyVolených? Čím se dnes živí? Další fotografie v galerii >
Foto: www.herminapress.cz
Vzpomínáte si ještě na účastníka druhé řady VyVolených Martina Hranáče? Soutěž sice nevyhrál, ale svým výstředním chováním se zapsal do paměti mnoha diváků. Jak se během posledních let změnil a čím se živí?

Tento extrovertní homosexuál toužil po slávě od dětství. Už ve škole patřil mezi showmany třídy. Když televize Prima vyhlásila konkurz na druhou řadu VyVolených s pohádkovou výhrou, Martin neváhal a přihlásil se. 

Diváci jej pro jeho exhibicionistické a přehnaně gayské chování milovali. Nicméně kolegům ze soutěže lezl spíš na nervy. Soutěž nakonec nevyhrál, a tak musel přijít na řadu další plán, jak se stát celebritou. 

Štěstí zkusil v Německu

Po soutěži se vydal do Německa, kde vyučoval GO-GO tanečníky. Nicméně sláva se nedostavila ani za hranicemi. Následoval návrat do Česka a k původnímu povolání číšníka v pětihvězdičkovém hotelu.

Se stoupající oblíbeností sociálních sítí Martin dostal další nápad, jak se proslavit. Když se neprosadil v televizi, rozhodl se zkusit štěstí na internetu. Možná budete překvapeni, kolik má dnes sledujících. Jeho fanouškovská základna na Facebooku čítá přes 100 000 sledujících. A čím že to fanoušky přilákal? Dnes táhnou videa. To ví i Martin. Hlavní „hrdinkou“ Hranáčových videí je fiktivní postava cikánky Eriky Gadžiové, kterou populace doslova miluje. 

A co říkáte na Martinova videa vy? Pobavte se v galerii! 

Jste zvědaví i na další soutěžící? Vladko Dobrovodský už se showbusinessu raději vyhýbá.