Ohlédnutí za Výměnou manželek, ve které se Vendula podívala do světa

Ohlédnutí za Výměnou manželek, ve které se Vendula podívala do světa
Vendula zamířila do Španělska, konkrétně do místa, kde bydlí hodně Čechů. Poprvé seděla v letadle, na vlastní oči viděla moře a také domácnost, kde úklid není alfou a omegou života. Kromě Španělska se také podívala na Gibraltar, který patří k britskému území.

Co se změnilo za pár měsíců od této netradiční Výměny manželek?

Vendula se na kameru zmiňovala, že ji nejvíce ze všeho v rodině trápí atmosféra nepřátelství, kterou udržoval hlavně nejstarší syn Michal vůči otčímovi. Vendula má dva syny z předchozího vztahu a problém vznikl kvůli tomu, že jejich biologický otec se nedokázal přes rozpad rodiny přenést a cíleně syny štval proti novému partnerovi bývalé manželky. Obzvlášť u nejstaršího Michala tak vznikl vůči otčímovi Vladimírovi tak silný odpor, že ani návštěva psychologické poradny k ničemu nebyla a Vladimír vážně uvažoval o tom, že se ze společné domácnosti odstěhuje. Nakonec se věc vyřešila tak, že oba synové z prvního manželství mají svůj pokoj u babičky a za matkou dochází.

Vladimír a Vendula
Vladimír a Vendula | Zdroj: TV Nova

Vladimír se zmínil, že došlo ke zlepšení vztahů a kluci tráví mnohem více času v domácnosti s matkou.

Vendula na kameru uvedla:

Já si myslím, že tomu hodně pomohlo, že se Míša zklidnil. Hodně věcí si uvědomil, kde ta pravda je, kdo mu lže a kdo mu nelže. Dost si toho uvědomil a zklidnil se. A to udělalo hodně.

Vendula po pár měsících vzpomíná na pobyt ve Španělsku jako na dovolenou a klidně by si účast v reality show zopakovala. Celá rodina se letos chystá v létě k moři, aby si zážitek z cizí země a od moře užili všichni společně.

Novinky ze Španělska

Žaneta a Vojtek
Žaneta a Vojtek | Zdroj: TV Nova

U Žanety došlo ve španělské domácnosti ke změnám. Žaneta přiznala, že jí tato zkušenost otevřela oči ,a tak přistupuje ke svému příteli jinak. Dříve u nich byla často „Itálie“, ale to už je pryč a snaží se mu vycházet vstříc.

Nejen že já chci, ale už chápu, že i on něco chce,

vysvětluje Žaneta své prozření. Ale ve svém životě chystá i další velkou změnu. Už během pobytu v druhé domácnosti byla těhotná, jen to ještě nevěděla. Za pár dní se už chystá porodit. Radost je o to větší, že novým přírůstkem do rodiny bude holčička, kterou si Žaneta přála.

Zdroje článku: