Kdo je podle vás ten nejlepší herec ze seriálu Ulice?

Kdo je podle vás ten nejlepší herec ze seriálu Ulice?
Seriál Ulice den co den do domácností vnáší komplikované dějové linky jeho hlavních postav. Na kterou z nich se pokaždé těšíte nejvíce? O kom si myslíte, že zvládá svou roli v Ulici na jedničku? Chápeme, že na tyto otázky nelze dát jednoznačnou odpověď... Zkrátka každý dle svého gusta, že? 

Linda Rybová sehrála své alkoholové zajetí fantasticky

Jednu z nejobtížnějších dějových linek, ke kterým byla zapotřebí také odborná konzultace, hrála a nadále i hraje herečka Linda Rybová. Ta do Ulice nastoupila jako životem zkoušená a manželem podvedená Blanka, která vlivem špatných životních okolností spadla do alkoholu, a to až po uši. Alkohol najednou začal rozhodovat o jejím osudu.

Následkem toho přišla o Evžena, o důvěru svých dětí a znovu se na ni nalepil Luděk – její bývalý manžel. 

Adrian Jastraban jako životem zkoušený chlap

Ne úplně lehký scénář čekal v Ulici na Adriana Jastrabana. Ten v ní hraje Bedřicha Lišku – muže, který při rvačce nedopatřením zabil svého protivníka, za což šel sedět. Dostal však druhou šanci, kterou naplno využil. V Ulici zažil smrt svého kamaráda Hrihoriho, prošel složitými procesy adopce, nevěrou, rozvodem, je několikanásobným otcem. Při těchto hereckých výkonech v něm mohli diváci poznat toho nejlepšího herce Ulice. Nebo jím je někdo jiný?

Adrian Jastraban a Alexandr Minajev, Zdroj: Pavel Gwužď / Nextfoto

Kristýna Hrušínská umí hrát naivku

Jak zahrát naivku? O tom herečka Kristýna Hrušínská něco ví. Svou rolí finančně negramotné a životem nepolíbené ztracené dcery Vandy také aspiruje na nejlepší herečku Ulice. Zatímco ostatní postavy okolo ní žijí v realitě, Vanda se ocitá ve svém vlastním světě, kde její kroky předurčují hvězdy. Ty ji jen v erotickém prádle zavedly až před Evžena a ušily jí z ostudy kabát. 

Z Lumíra Nykla jde trošku depka

Řada diváků může dát nálepku nejlepšího herce Václavovi Svobodovi, který v Ulici ztvárňuje Lumíra Nykla. Poslední dobou nezažíval úplně nejradostnější období. Herecký výkon Svobody byl tak dobrý, že si diváci stěžovali, že z jeho postavy mají místy depresi a scénáristé by podle nich měli na temných dějových linkách ubrat.

A třeba to jsou jiní herci... Například herečka Markéta Stehlíková, která coby Karla zvládá děti, domácnost, manžela, práci, ještě jednu práci a nevěru. Nebo Aneta Krejčíková, která svede boj se zákeřnou rakovinou.

Zdroj článku:
  • autorský text