Jak se žije Kristýně a Olině z Výměny manželek, od které uplynulo už pár měsíců

Jak se žije Kristýně a Olině z Výměny manželek, od které uplynulo už pár měsíců
Většinu párů, které se do Výměny manželek zapojily, tato netradiční zkušenost nějakým způsobem ovlivnila. Často si tak uvědomily skutečnosti, které třeba podvědomě neviděly nebo v předtuše nepříjemností jejich řešení odkládaly na neurčito.

To je případ i Kristýny (28) a Martina, kteří doufali, že po této zkušenosti najdou způsob, jak manželství vrátit vyhaslou jiskru a jak spolu žít v úctě a lásce, a to nejen kvůli výchově malé Natálky.

Výměna tak mladému manželství přinesla velké změny, ale jiné, než byly očekávané. Kristýna krátce po návratu domů navrhla rozvod a Martin souhlasil.

Přestože si před kamerami slíbili, že na vztahu zapracují, už po pár dnech se život vrátil do vyjetých kolejí, a to ani jeden z nich nechtěl. O rozvodu oba mluvili delší dobu, a právě televizní show byla nakonec tím podnětem, který je přesvědčil o tom, že ani jeden v takovém manželství žít nechtějí.

V současnosti už mají rozvod za sebou. Kristýna má v péči Natálku a tvrdí, že je spokojenější, než byla v posledních letech v manželství. Novou lásku nehledá. Zvyká si, že je na dítě sama a musí výchově věnovat více času a sil.

Věří, že pokud má lásku potkat, tak přijde sama.

To Martin neztrácel čas a v jeho životě je nová slečna. Kristýna tvrdí, že jí to nevadí a novou partnerkou bývalého muže vychází dobře.

Z rodiny, kde 10 dní žila, si odnesla především představu, jak to vypadá v domácnosti, kde všichni drží pospolu a panuje tam klid a pohoda. Na nic si nestěžovali a byli pořád pozitivně naladění.

Olinu (33) štvalo, že ji doma manžel nepomáhá. Z Výměny manželek odcházela také s tím, že si uvědomila přehnané výdaje za jídlo a měla v úmyslu to změnit. A jak to dopadlo?

Jak vyplynulo z čerstvého rozhovoru, výdaje za jídlo rodina srazila na 10-12 tisíc měsíčně, což je polovina z toho, co rodinka projedla v období, kdy se natáčela výměna. Manžel už si našel práci a nedráždí tak Olinu věčným povalováním na gauči. Výměna ji přinesla především odpočinek od dětí a od sedmnáctiletého manželství.

 

Zdroj:

Zdroj článku:
  • www.novaplus.nova.cz