Jak dnes žije Emily Deschanel ze Sběratelů kostí a kdo ze seriálových kolegů patří mezi její nejlepší přátele
Foto: DFree / Shutterstock

Jak dnes žije Emily Deschanel ze Sběratelů kostí a kdo ze seriálových kolegů patří mezi její nejlepší přátele

Americká herečka a producentka Emily Erin Deschanel ztvárnila na televizních obrazovkách velmi oblíbenou postavu doktorky Temperance Brennanové v seriálu Sběratelé kostí, který svou pouť započal v roce 2005. Emily nesdílí svůj život na sociálních sítích, jak to dělá mnoho nejen zahraničních celebrit, proto hodně fanoušků zajímá, jak se jí vede mimo kamer a natáčecích scén.

Každý někde musí začít

Narodila se v Los Angeles, což byla samo sebou příhodná lokalita pro filmovou branži, no díky otci kameramanovi a matce herečce neměla nikdy k tomuto řemeslu daleko. Emily vystudovala Harvard-Westlake a Crossroads School v Los Angeles a obor divadlo na Boston University.

Poprvé se objevila v roce 1994 ve filmu Může se to stát i vám, pak následovala série několika méně úspěšných filmů a seriálů. V roce 2003 zazářila ve filmu Návrat do Cold Mountain. Mihla se i jako recepční i ve filmu Spider-Man 2.

Životní role

Právě hlavní role svérázné doktorky Temperance Brennanové v seriálu Sběratelé kostí ovlivnila její základnu fanoušků a výrazně nabyla na jejím objemu. „Kůstka“, jak ji v seriálu zvyknou přezdívat, je dnes 44letá žena, která bojuje za práva zvířat – a stala se vegankou po zhlédnutí filmu Diet for a New America. V roce 2010 se provdala za herce Davida Hornsbyho a mají spolu dva syny.

Nejen seriálová přátelství

 Z natáčení Sběratelů kostí si neodnesla jenom honorář či herecké zkušenosti, ale našla tam i přátele. Její nejlepší kamarádka se jmenuje Michaela Conlin, která si v Sběratelích zahrála Angelu Montenegro, což znamená, že zůstala nejlepší kamarádkou nejen seriálově, ale vypadá to, že i v reálném životě.  

Jejím velmi dobrým a blízkým přítelem je i David Boreanaz, alias speciální agent Seeley Booth, který si zahrál seriálového otce její dcery.

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy