Co mají společného Al Pacino a Pavel Trávníček? Oba se stali otci v pokročilém věku
Foto: DFree / Shutterstock.com

Co mají společného Al Pacino a Pavel Trávníček? Oba se stali otci v pokročilém věku

Co mají společného Mel Gibson, Bruce Willis, Robert De Niro a Pavel Trávníček? Všichni se stali otci až v pokročilém věku, kdy už by jim spíš pasovala role dědečka. A takových mužů je mezi herci ještě daleko více. Třeba takový Alec Baldwin. Ten si nadělil své čtvrté dítě k šedesátým narozeninám a je velmi pyšným tatínkem.


Mel Gibson má 9 dětí

Se svou první manželkou si tento populární herec pořídil během 26 let trvajícího manželství hned 7 dětí. Pak se však v roce 2009 Gibson rozhodl odejít za ruskou pianistkou a s ní si udělal další dítě. Vztah nevydržel, rozešli se – a on se dal dohromady s o několik dekád mladší partnerkou Rosalind Ross, která mu porodila zatím jeho poslední, deváté dítě. To už měl však Gibson po šedesátce a mohl si raději pomalu začít užívat roli dědečka.

Herci, kteří počali potomka v pokročilém věku

Mel Gibson však není sám. Mezi další populární herce, kterým se narodilo dítě v pokročilém věku patří:

  • Robert De Niro (77) – musel se svou ženou po druhém dítěti velmi toužit i ve svém věku, protože dceru Helen Grace jim porodila náhradní matka v roce 2012.
  • Al Pacino (80) – tomuto slavnému herci se narodilo třetí dítě v 61 letech.
  • Bruce Willis (65) – dohromady má dětí 5. První tři mu porodila Demi Moore, a poté v jeho pozdějším věku mu na svět přivedla další 2 potomky Emma Heming. Syna se však nedočkal.
  • Michael Douglas (76) – dvě krásné děti mu porodila Catharine Zeta – Jones.

Pavel Trávníček patří k nejstarším českým novopečeným tatínkům

Též v českém hereckém rybníčku byste našli novopečené otce v pokročilém věku. Patří k nim například Pavel Trávníček (70). Mezi ním a jeho ženou Monikou je 35 věkový rozdíl, ale to šťastnému páru vůbec nevadí. Vychovávají spolu syna Maxmiliána, který v prosinci oslavil své čtvrté narozeniny. Se svou ženou se trávníček poznal už dobách, kdy se natáčel slavný pořad DO-RE-MI, ale skutečnou cestu k sobě si našli až o pár let později.

Stát se otcem v pokročilém věku už v dnešní době není ničím ojedinělým, jen si na to část populace musí zvyknout.

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Novinky

<< Předchozí článek Další článek >>