Co dnes dělá morbidní dívenka Wednesday z Addamsovy rodiny: zkrachovalo jí manželství
Foto: www.shutterstock.com

Co dnes dělá morbidní dívenka Wednesday z Addamsovy rodiny: zkrachovalo jí manželství

Co dnes dělá morbidní dívenka Wednesday z Addamsovy rodiny: zkrachovalo jí manželství Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Hollywoodská herečka Christina Ricci se proslavila už v 11 letech rolí psychopatické dcerky manželů Addamsových. Letos v únoru oslavila 40. narozeniny a černovlasou Wednesday, která s oblibou mučila svého bratra, by v ní už nikdo nehledal.


Po úspěchu Addamsovy rodiny byla Christina Ricci obsazena také do strašidelné komedie Casper a od té doby se už z žánru hororu a dramatu nevymanila. V roce 1999 si zahrála po boku Johnnyho Deppa v temném snímku Tima Burtona Ospalá díra, o čtyři roky později sekundovala Charlize Theron v psychologickém dramatu Zrůda. Šlo zřejmě o nejúspěšnější léta její kariéry. Poslední dobou se objevuje spíš v televizních sériích a preferuje blonďatý přeliv. 

Počátkem letošního července se Christina Ricci ocitla v hledáčku bulvárních médií, jelikož zažádala o rozvod. Její manžel, filmový technik James Heerdegen, se podle všeho projevil jako agresor a herečka na něj jednoho večera zavolala policii. Pár vychovává šestiletého syna Freddieho, kterého Christina hodlá získat do výhradní péče. 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy