Co dnes dělá hvězda Super drbny Jessica Szohr? Nafotila odvážné fotky a s fešným hokejistou pečuje o dvouměsíční dceru
Foto: Joe Seer / Shutterstock

Co dnes dělá hvězda Super drbny Jessica Szohr? Nafotila odvážné fotky a s fešným hokejistou pečuje o dvouměsíční dceru

Jessica Szohr je americká herečka. Televizní diváci ji mají v paměti především jako Vanessu Abrams ze známého seriálu Super drbna. Co dělá sympatická herečka dnes?

Jak se herečka dostala na vrchol popularity

Jessica Szohr se narodila 31. března 1985 v americkém státě Wisconsin jako nejstarší z pěti sourozenců. Jak už napovídá i její příjmení, rodilá Američanka má exotičtější předky, konkrétně bychom v jejím rodokmenu vystopovali maďarské a afroamerické kořeny.

Jessica vystudovala střední školu Menomonee Falls. Zapsala se ke studiu na Columbia College v Chicagu, její původní přání bylo stát se interiérovou designérkou. Ze školy nicméně nakonec odešla.

Svou kariéru zahájila v modelingu. Uplatnit se dokázala už v šesti letech. Svou první kampaň vytvořila pro Quaker Oats, objevila se také v reklamě pro obchodní dům Kohla.

První zkušenosti na obrazovce získala v televizních pořadech My Wife & Kids nebo What About Brian. Nejvíc pozornosti si ale získala v roli Vanessy Abrams v seriálu Gossip Girl (Super drbna), který se vysílal mezi lety 2007 a 2012.

Co následovalo po Super drbně

Po slavném seriálu dostala několik menších rolí ve filmech jako Somebody Help Me nebo The Reading Room.

Objevila se rovněž v hororové komedii Piranha 3D nebo v romantickém komediálním snímku Love, Wedding, Marriage. Že jejím oborem nejsou jen komedie se pokusila dokázat ve sci-fi Hirokin. Film však u diváků propadl.

Co se týče jejího nejnovějšího hereckého působení, od roku 2018 je sympatická herečka součástí komediálního sci-fi seriálu The Orville, k němuž se přidala od druhé série.

Jessica Szohr v soukromí

Mimo pracovní oblast se toho o sympatické herečce příliš neví. Své soukromí si půvabná Američanka intenzivně chrání.

Prozradila na sebe tak mimo jiné to, že má ráda snowboarding, turistiku, jógu a fotbal. Momentálně ji na plný úvazek zaměstnává dcera, která se jí narodila na počátku roku 2021. Jejím tatínkem je hereččin přítel, hokejista Brad Richardson.

 
 
 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy